Príprava | 2023 / 24 | 4 .kolo | 17. január 2024 o 12:00 | Brno, TC - umelá tráva

asistent trénera

„Mali sme veľmi zlý začiatok zápasu. Boli sme príliš pasívni, v úvodných 25-30 minútach sme prehrávali takmer všetky súboje, po zisku lopty sme ju prakticky do piatich sekúnd stratili. Rovnako sme boli otvorení a súper nás potrestal z dvoch brejkových situácií. Mali sme tam nejaké možnosti, no prvý polčas celkovo nebol vôbec dobrý. Myslím si, že ten druhý sme už celý kontrolovali, škoda, že sme nevyužili ešte jednu-dve šance. Odohrali sme poučný zápas. Najdôležitejšie je, že sme pevne verím všetci po dnešku v poriadku. Pôvodne sme chceli prestriedať na každej pozícii, no keďže nás nebolo tak veľa, niektorí museli odohrať aj 90 minút. Sme spokojní s druhým polčasom a s tým, že hráči sú zdraví."

Tridsaťkrát nám nestačí, majstri sú vždy belasí.
Ako reagovali fanúšikovia Slovana na otázku, či nám stačí 30 titulov?