Výber U10 vyhral halový turnaj v Trnave a skončil druhý na domácom Slovan Cup-e.
Zimnú prípravu odštartovali aj naši juniori.
Naši mladší žiaci v kategórii do 13 rokov (U13) skončili na halových majstrovstvách Slovenska na druhom mieste.
Naša prípravka v kategórii do 9 rokov (U9) vyhrala dva halové turnaje.
Naši starší žiaci skvele reprezentovali Slovan Bratislava na halovom turnaji v Rakúsku.
Prinášame zaujímavý rozhovor so Szilárdom Némethom.
Ako prebieha pracovný deň fyzioterapeutky a hráčky Slovana Bratislava Sandry Pribilovej?
Jesennú časť v podaní žien ŠK Slovan hodnotíme so šéftrénerom ženského futbalu Martinom Masarykom.
Jesennú časť v podaní belasej mládeže hodnotíme so šéftrénerom Vladimírom Gálom.
Hodnotíme jesennú časť v podaní juniorky Slovana Bratislava.
Mladší žiaci v kategórii U13 postúpili na finálový turnaj halových majstrovstiev Slovenska.
Slovan podpísal nové profesionálne zmluvy so štyrmi mladými hráčmi.
Prehľad výsledkov mládežníckych tímov ŠK Slovan počas uplynulého týždňa.
Žiačky Slovana triumfovali v konkurencii českej špičky na prestížnom turnaji Praga Cup.
Naše prípravky si počas víkendu zahrali na halovom turnaji Slovan Cup 2018.
Belasé prípravky sa predstavili na domácom halovom turnaji.

Dôležitá informácia - po derby s Trnavou bude spustená druhá vlna predaja permanentiek prostredníctvom ticketmedia.sk
SLOVAN TV pripravil pre svojich fanúšikov druhú časť minirelácie pod názvom “NÁZOR EXPERTA“. Každý týždeň budeme pre vás pripravovať a pýtať sa klubových legiend a bývalých hráčov Slovana ich názory a očakávania pred ligovým zápasom. V druhom dieli pred zápasom so Sereďou sme vyspovedali Jozefa Valachoviča.
Premiérový súťažný zápas na novom Tehelnom poli je vypredaný.