Úvod Správy Juniori Juniorka uzavrie postupovú sezónu

Juniorka uzavrie postupovú sezónu

Belasí v sobotu o 17:30 privítajú Most pri Bratislave.

Naši juniori v sobotu napíšu bodku za úspešnou sezónou. Zverenci Jána Kozáka ml. prešli celým ročníkom bez jedinej prehry a už dávnejšie si zaistili postup do celoslovenskej II. ligy. Belasí v sobotu o 17:30 privítajú v poslednom kole sezóny Most pri Bratislave.

Zápas sa odohrá na hlavnej hracej ploche štadióna Pasienky. Po stretnutí si naši juniori oficiálne preberú pohár pre víťaza III. ligy Bratislava. Pozývame aj fanúšikov, ktorí majú aj po skončení sezóny A-tímu v sobotu k dispozícii bohatý futbalový program. Popri juniorke hrajú v sobotu aj naši starší dorastenci.

Juniori ako istí víťazi súťaže privítajú piaty tím tabuľky. V prvom vzájomnom zápase v tejto sezóne zvíťazili v Moste pri Bratislave 2:1 po góloch Jakuba Lacka a Davida Hrnčára.

Naši mladíci tak ešte môžu zveľadiť tohtosezónnu bilanciu 24 víťazstiev a 5 remíz. „Očakávam jeden z ťažších zápasov, keďže Most pri Bratislave má skúsené a kvalitné mužstvo. Naše jesenné víťazstvo sa na ich ihrisku nerodilo ľahko, bol to taký súbojový zápas. Chceme zakončiť sezónu víťazne a dodržať cieľ, ktorý sme si dali – čiže zvládnuť celý ročník bez prehry,“ povedal kapitán tímu Marek Rigo.

Výkop zápasu ŠK Slovan Bratislava juniori – FK Slovan Most pri Bratislave je na programe v sobotu 8. júna o 17:30 na hlavnej hracej ploche štadióna Pasienky.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Najlepší ligový strelec zvíťazil v tejto ankete druhýkrát v sezóne.
Slovanisti v utorok o 16:00 privítajú v prípravnom zápase pražský Bohemians Praha 1905.
Zápas 1. kola kvalifikácie Ligy majstrov s FK Sutjeska Nikšič odohráme v stredu 10. júla o 20:15.

Neprehliadnite

Zápas 1. kola kvalifikácie Ligy majstrov s FK Sutjeska Nikšič odohráme v stredu 10. júla o 20:15.
Pohár Ferdinanda Daučíka pokračuje druhým ročníkom.
Majstrovská sezóna ŠK Slovan pokračuje.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.