VSTUPENKY NA DOMÁCE ZÁPASY

1. Kde a ako si môžem kúpiť vstupenky na zápas?

Vstupenky na zápasy je možné si zakúpiť priamo v pokladniach na štadióne Pasienky v deň zápasu už 2 hodiny pred začiatkom stretnutia.

ŠK Slovan Bratislava odporúča fanúšikom využívať pri kúpe vstupeniek predpredaj, čím sa zvýši predovšetkým ich komfort a odpadne nutnosť čakať v radoch pri pokladniach. Prostredníctvom siete Ticketportal je možné kúpiť si vstupenku v ktorejkoľvek predajni alebo si ju vytlačiť doma. Viac informácií nájdete v sekcii vstupenky.

 

2. Koľko stojí vstupenka na zápas a na aké zľavy mám nárok (ZŤP, dôchodcovia, deti a pod.)?

Ceny vstupeniek na domáce ligové zápasy začínajú od 4 eur. Dôchodcovia a držitelia preukazu ZŤP majú nárok na zľavu 50 percent. Deti do 15 rokov majú nárok na vstupenku v hodnote 1 euro. Presnejšie informácie o cenách lístkov nájdete v sekcii vstupenky.

 

3. Koľko stojí permanentka a aké ďalšie výhody z nej plynú?

Ceny permanentných vstupeniek začínajú od 55 eur. Dôchodcovia a držitelia preukazu ZŤP majú nárok na zľavu 50 percent. Detská permanentka (do 15 rokov) stojí 15 eur.

 

Držitelia permanentných vstupeniek získavajú viacero výhod ako vstup na zápasy Slovenského pohára, predkupné právo na zápasy v európskych pohárových súťažiach, predplatné klubového časopisu alebo zľavu v oficiálnom fanshope. Viac informácií nájdete v sekcii vstupenky.


4. Môžem požičať permanentku kamarátovi?

Nie, permanentná vstupenka je neprenosná.

 

5. Stratil som vstupenku na zápas alebo permanentnú vstupenku. Čo mám robiť?

 

V prípade, že fanúšik stratí vstupenku na zápas, musí si zakúpiť novú platnú vstupenku. Z tohto dôvodu fanúšikom odporúčame starostlivo si uchovať zakúpenú vstupenku.

 

Ak fanúšik stratí alebo mu odcudzia permanentnú vstupenku, je potrebné, aby fanúšik zaslal mail s touto informáciou na adresu ondrovicova@skslovan.com a v maily uviedol svoje meno a priezvisko, adresu a prípadne ak si pamätá aj svoje zakúpené miesto. Následne klub zablokuje stratenú permanentku a vystaví novú platnú permanentku. Permanentku si fanúšik bude môcť vyzdvihnúť osobne na sekretariáte klubu, nechať zaslať poštou na dobierku alebo vyzdvihnúť na najbližšom domácom zápase v pokladni č.3. Klub si vyhradzuje právo vystaviť permanentku najneskôr do 72 hodín od nahlásenia straty. Za vystavenie permanentky si klub bude účtovať poplatok v sume 5€ a v prípade zaslania permanentky na dobierku 3,50€ navyše.

(príklad č.1: Fanúšik nahlási stratu permanentky v utorok a v sobotu je domáci zápas. Fanúšik si v sobotu pred zápasom v pokladni č.3 vyzdvihne novú platnú permanentku.

príklad č.2: Fanúšik nahlási stratu permanentky vo štvrtok a v sobotu je domáci zápas. Fanúšik nemá garantované, že v sobotu pred zápasom bude nová permanentka vystavená – klub má na vystavenie a aktiváciu novej permanentky 72 hodín.)

 

NÁVŠTEVA ZÁPASU

 

1. Ako sa dostanem na štadión Pasienky?

Štadión Pasienky sa nachádza na Junáckej 10 v Bratislave. K dispozícii sú vchody od nákupného centra Polus (Vajnorská ulica) a od Kauflandu (Trnavská ulica).

 

Pri návšteve autom je možné zaparkovať na priľahlých parkoviskách pri Kauflande alebo priamo v nákupnom centre Polus. Pri návšteve MHD odporúčame využiť zastávku Polus City Center alebo Sabinovská.

 

 

2. Nachádza sa na štadióne sektor pre rodiny a mladších návštevníkov?

Na štadióne sa nachádza Rodinný sektor v sektoroch D4-D6. Pri Rodinnom sektore je takisto organizovaná už 2 hodiny pred začiatkom stretnutia Funzóna pre deti. Pre viac informácií kliknite na stránku mladyslovanista.com.


3. Aké predmety sú zakázané na štadióne Pasienky?

Medzi predmety s ktorými je vstup na štadión zakázaný patria najmä: strelné zbrane a iné predmety, ktorými je možné vyvolať nebezpečenstvo úrazu alebo ohroziť zdravie osôb; výbušniny a pyrotechnické výrobky; spreje, leptavé, horľavé a farbiace látky, akékoľvek alkoholické nápoje a nápoje v sklenených alebo plastových fľašiach alebo v plechovkách; drogy a iné psychotronické látky; laserové ukazovátka a iné predmety, ktorých svetelné žiarenie negatívne pôsobí na účastníkov, športovcov a rozhodcov.

Medzi zakázané predmety patria aj profesionálne fotoaparáty. Tzv. kompakty fotoaparáty sú dovolené.

Kompletný organizačný (návštevný) poriadok športového podujatia si môžete pozrieť tu - Organizačný a návštevný poriadok 2014

 

4. Dostanem sa na zápas aj keď prídem po začiatku stretnutia?

Áno, počas zápasov je možné si zakúpiť vstupenku až do konca polčasovej prestávky na pokladniach z oboch strán štadióna. Do 70.minúty zápasu si môže zakúpiť fanúšik vstupenku na na pokladni č.2 (prípadne č.3) zo strany od Polusu.

 

 

KLUBOVÁ KARTA, FANSHOP, SLOVAN MAGAZÍN

 

1. Čo je to klubová karta?

Klubová karta je alternatíva pre fanúšikov, ktorým sa neoplatí permanentka a radi by sa stotožnili s klubom a využívali viaceré výhody. Cena klubovej karty je 15€ na sezónu a prehľad jej výhod nájdete v sekcii vstupenky.


2. Ako a kde si môžem zakúpiť suveníry ŠK Slovan?

Suveníry je možné si zakúpiť priamo on-line cez oficiálny Fanshop ŠK Slovan Bratislava.

Takisto je možné zakúpiť si suveníry priamo na domácich zápasoch ŠK Slovan, kde je Fanshop umiestnený hneď pri vchode od Polusu.

 

3. Kde si môžem zakúpiť Slovan magazín?

Slovan magazín v hodnote 2€ za číslo je možné si zakúpiť na domácich zápasoch ŠK Slovan buď vo Fanshope alebo u hostesiek, ktoré sa pohybujú po štadióne.

 

Ďalšou možnosťou je zakúpiť si klubovú kartu alebo permanentnú vstupenku a magazín budete dostávať poštou priamo ku Vám domov.

 

 

ĎALŠIE INFORMÁCIE A OTÁZKY

 

1. Môžem využívať logo ŠK Slovan Bratislava?

Nekomerčné (fanúšikovské, osobné a pod.) využívanie loga ŠK Slovan Bratislava je dovolené. Logo nášho klubu si môžete stiahnúť tu.

Na komerčné účely nie je možné využívať logo klubu bez súhlasu majiteľa ochrannej známky, ktorým je klub.

 

2. Ako sa dostanem na zápasy mládežníckych družstiev ŠK Slovan Bratislava?

Rozpis zápasov všetkých družstiev nájdete v sekcii zápasy.

Žiacke mládežnícke mužstvá (U7 – U15) trénujú aj hrajú svoje zápasy na Pasienkoch. Dorastenecké mládežnícke mužstvá (U16 – U19) trénuju a hrajú svoje zápasy v Tréningovom mládežníckom centre Slovana na Telocvičnej 11 (bývalý areál Rapidu).

 

3. Kde hráva ŠK Slovan Bratislava svoje prípravné zápasy a ako sa na ne dostanem?

Prípravné zápasy hráva ŠK Slovan väčšinou na hlavnej ploche štadiónu Pasienky alebo na priľahlej umelej tráve v areáli Pasienky. Pre detailnejšie informácie je potrebné sledovať hlavnú stránku, kde sa dozviete, kde presne sa zápas odohrá a ktorý vchod bude otvorený.

 

Na prípravné zápasy je vstup zdarma.

 

Máte ďalšie otázky? Neváhajte nás kontaktovať mailom na info@skslovan.com , prostredníctvom oficiálneho Facebookového profilu ŠK Slovan Bratislava, alebo nám nechajte odkaz v diskusnom fóre.

 

Neprehliadnite

Zapojením do dražby podporíte dobrú vec.
Zabezpečená obrana je veľakrát to, čo rozhoduje o úspechu alebo neúspechu v dôležitých zápasoch.
Zažite aj v novej sezóne neopakovateľné chvíle a zážitky na našom Tehelnom poli s novou permanentkou na sezónu 2023/2024. Predaj permanentiek spúšťame v pondelok 12. júna.

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.