Úvod Správy Liga Majstrov Vstupenky na zápas s Dinamo Batumi v predaji

Vstupenky na zápas s Dinamo Batumi v predaji

Vstupenky si môžete zakúpiť online na Ticketmedia.sk.

Prvý domáci zápas sezóny ukončí letné čakanie na futbal, a zároveň bude mimoriadne dôležitý. Belasí v stredu 6. júla o 20:30 vyzvú na Tehelnom poli v prvom zápase 1. kola kvalifikácie Ligy majstrov gruzínskeho šampióna FC Dinamo Batumi. Naše mužstvo bude potrebovať vašu podporu.

Vstupenky si od 8 eur môžete zakúpiť online na https://ticketmedia.sk/performance/996/SK-SLOVAN-BRATISLAVA-vs-FC-DINAMO-BATUMI
alebo
v deň zápasu v stredu (6.júla) od 18:00 na pokladnici štadióna Tehelné pole.

Ceny vstupeniek zostávajú nezmenené oproti ligovým zápasom z predchádzajúcej sezóny. Neplatia už žiadne kapacitné ani iné obmedzenia, k dispozícii je plná kapacita Tehelného poľa. V európskych pohároch sa tak stane prvýkrát od leta 2019, keď sme aj s vašou podporou postúpili do skupiny Európskej ligy.  

Predkupné právo

Fanúšikovia, ktorí si zakúpia vstupenku na zápas s Dinamo Batumi, získavajú automaticky predkupné právo na domáci zápas druhého kvalifikačného kola európskej pohárovej súťaže. 

Majitelia permanentiek

Majitelia permanentiek na sezónu 2022/23 majú zápas s Dinamo Batumi zahrnutý v cene svojej permanentnej vstupenky. Pre vstup na zápas im teda postačí permanentka, nemusia si kupovať zápasovú vstupenku. Permanentkári majú garantované predkupné právo na druhé kvalifikačné kolo európskej pohárovej súťaže. 

Zľavnené vstupenky

Ak ste už držiteľom zľavovej karty, môžete si zľavnenú vstupenku zakúpiť on-line alebo aj na pokladnici štadióna.

Ak nie ste držiteľom zľavovej karty, je potrebné si vybaviť zľavovú kartu na pokladnici štadióna a to v deň zápasu už od 18.00 h a následne si budete môcť aj rovno zakúpiť zľavnenú vstupenku na zápas.

Dôležitá infomácia: Z dôvodu dodania chybných detských zľavových kariet nebude možné si do 1.9.2022 vybaviť detskú zľavovú kartu, chybné karty sú v reklamácii a čakáme na dodávku nových. Do tohto dátumu si budete môcť zakúpiť detskú vstupenku aj bez zľavovej karty a to priamo na pokladnici štadióna po predložení zdravotnej kartičky dieťaťa.

O našom súperovi

V prvom kole kvalifikácie najprestížnejšej európskej pohárovej súťaže čelíme gruzínskemu majstrovi, ktorý má v kádri viacerých reprezentantov. Dinamo Batumi vedie gruzínsku ligu, ktorá sa hrá systémom jar-jeseň, o päť bodov pred najbližším prenasledovateľom a je na najlepšej ceste k obhajobe titulu. V predošlej sezóne bolo Dinamo krôčik od kvalifikácie do Európskej konferenčnej ligy UEFA, keď v play-off napokon po predĺžení nestačilo na turecký Sivasspor.

Dá sa očakávať, že v odvete v Gruzínsku nás čaká vypredaná 20-tisícová aréna a búrlivá kulisa. O to dôležitejšie bude spoločne zvládnuť prvý domáci duel a vytvoriť si pred cestou do Gruzínska dobrú východiskovú pozíciu. Veríme, že belasých v tom len tak nenecháte a prídete si užiť letný futbalový večer na Tehelné pole. Na rozdiel od predošlého leta, keď väčšina z vás nemohla prísť na Shamrock či Bern, je to teraz bez akýchkoľvek kapacitných či iných obmedzení. 

Tešíme sa na vás, slovanisti a slovanistky. 

Cenník vstupeniek

Kategória Sektory Cena vstupenky
Kotol C101 až C104 8,00 €
III. kat. C201 až C206 10,00 €
II. kat. B101 až B209 12,00 €
I. kat. A101 až A103, A109 až A111, A201 až A204 14,00 €
Premium A104, A108 20,00 €

KÚPIŤ VSTUPENKY ONLINE TU

 

Slovan TV
Aktuálne novinky
Zažite aj v novej sezóne neopakovateľné chvíle a zážitky na našom Tehelnom poli s novou permanentkou na sezónu 2023/2024. Predaj permanentiek spúšťame v pondelok 12. júna.
Slovinský útočník sa sťahuje na východ republiky.
Belasé srdce o.z. poslalo darčeky ku Dňu detí do Detského kardiocentra NÚSCH a.s. pre malých pacientov, ktorým sme sa snažili aspoň trošku spríjemniť pobyt v nemocnici.

Neprehliadnite

Zapojením do dražby podporíte dobrú vec.
Zabezpečená obrana je veľakrát to, čo rozhoduje o úspechu alebo neúspechu v dôležitých zápasoch.
Zažite aj v novej sezóne neopakovateľné chvíle a zážitky na našom Tehelnom poli s novou permanentkou na sezónu 2023/2024. Predaj permanentiek spúšťame v pondelok 12. júna.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.