Úvod Správy Vstupenky Permanentky na novú sezónu už v online predaji

Permanentky na novú sezónu už v online predaji

Zabezpečte si svoje miesto na novú sezónu.

Po prepísaní histórie a zisku štyroch majstrovských titulov po sebe sa blíži nová výzva. ŠK Slovan Bratislava vstúpi do novej sezóny 2022/23 opäť s ambíciami v troch súťažiach – v domácej lige túžime po piatom titule po sebe, hneď v úvode júla začíname v kvalifikácii Ligy majstrov, a čaká nás aj domáci pohár. 

Na fanúšikov čakajú mesiace plné futbalu. Prvý duel v kvalifikácii Ligy majstrov môžeme doma odohrať už 5./6. júla, domáca liga sa začína 16. júla. Vzhľadom na zimné majstrovstvá sveta v Katare bude program zápasov poriadne nabitý, veď jesennú časť preruší jediná reprezentačná prestávka v závere septembra. Mimo nej budú belasí v akcii počas každého víkendu a všetci veríme, že aj počas týždňa v európskej súťaži.

Online peredaj permanentiek spustený

Permanentné vstupenky na ročník 2022/23 si môžete zakúpiť online na https://ticketmedia.sk/performance/995/SK-SLOVAN-BRATISLAVA-PERMANENTNA-VSTUPENKA-2022-2023

Držiteľom permanentiek zo sezóny 2021/22 boli dnes odoslané maily s predkupným právom, resp. rezervačným kódom od Ticketmedia.sk. 

Osobný predaj od budúceho pondelka

Osobný predaj na pokladnici bude spustený v pondelok 20. júna 2022 a potrvá každý pracovný deň do 1. júla 2022 (mimo víkendov) vždy v čase od 15:30 do 20:00.

Permanentka pri osobnom nákupe na pokladni bude vydaná ihneď, v prípade online nákupu si permanentku môžete vyzdvihnúť na pokladni po 48 hodinách od nákupu v čase od 20. júna 2022 do 1. júla 2022 (každý pracovný deň od 15:30 do 20:00). Po tomto dátume si permanentky môžete vyzdvihnúť aj na každom domácom zápase na pokladnici štadióna č. 6, ktorá sa otvára vždy 1,5 hodiny pred výkopom.

Predkupné právo

Permanentkári zo sezóny 2021/22 budú mať svoje miesta zarezervované do 1. júla 2022. Po tomto dátume sa predplatné právo končí a všetky sedadlá budú uvoľnené do voľného predaja.

Držitelia permanentiek zo sezóny 2021/22 majú garantovanú zľavu vo výške 15 %. K „štandardnej“ 10-percentnej zľave za vernosť sme vám pridali 5-percentnú zľavu za ušlé zápasy z minulej sezóny proti Seredi a Dunajskej Strede, ktoré sa z dôvodu protipandemických opatrení hrali bez divákov.

Pre deti do 15 rokov platí zľava vo výške 50 %, pre ZŤP a dôchodcov zľava vo výške 30 %. Detské a dôchodcovské zľavy sa odpočítavajú zo sumy, ktorá vznikla po uplatnení 15 % zľavy pre všetkých permanentkárov z minulej sezóny. Ak je teda originálna suma permanentky napríklad 144 €, tak sa tieto zľavy odpočítavajú zo sumy 122,4 € (po uplatnení 15 % zľavy).

Pri nákupe permanentky na pokladnici je potrebné sa preukázať rezervačným kódom, ktorý bol každému majiteľovi permanentky zaslaný e-mailom od spoločnosti Ticketmedia.

V prípade záujmu o výmenu miesta treba navštíviť osobne pokladnicu na Tehelnom poli od 20. júna do 1. júla, každý pracovný deň v časoch od 15:30 do 20:00. Nákup permanentiek, resp. výmenu miest môžete zrealizovať aj pre svojich blízkych, ku každej permanentke je však potrebné sa preukázať vyššie spomínaným rezervačným kódom.

Benefity permanentky

Domáce zápasy Fortuna ligy 2022/23

Domáce zápasy Slovnaft Cupu 2022/23

• Domáci zápas 1. kola kvalifikácie Ligy majstrov 2022/23 s Dinamo Batumi v cene permanentky 

Predkupné právo a zľava na ďalšie domáce zápasy v európskych pohárových súťažiach

Permanentka je prenosná s výnimkou rizikových zápasov a zľavnených permanentiek /detská, ZŤP a senior/

Zľava 10 % na nákup vo fanshope

Magazín ŠK Slovan do poštovej schránky (neperiodická tlač)

Newsletter ŠK Slovan so zápasovým bulletinom do e-mailovej schránky

Predkupné právo na sezónu 2023/24

V predaji nepárne rady

Aj na sezónu 2022/23 ponechávame v rámci permanentiek v predaji nepárne rady štadióna Tehelné pole. Rozhodli sme sa tak na základe skúseností s protipandemickými opatreniami, ktoré neboli príjemné pre nás a ani pre našich verných permanentkárov. Vzhľadom na to, že aj na základe niektorých vyhlásení kompetentných nevieme garantovať, či sa na jeseň nevrátia akékoľvek opatrenia, nechceme opäť presádzať našich najvernejších. Naviac pevne veríme, že budeme na jeseň opäť pôsobiť v európskych pohárových súťažiach, kde je predkupné právo a istota miesta pre našich permanentkárov ešte dôležitejšia.

Zľavy

30 % zľava dôchodcovia a ZŤP

50 % zľava pre deti do 15 rokov

Ak ste nový permanentkár a chcete si uplatniť niektorú z vyššie uvedených zliav, prosíme vás využiť výhradne predaj na pokladni, ktorý potrvá od 20. júna 2022 každý pracovný deň do 1. júla 2022 v časoch od 15:30 do 20:00.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Slovinský útočník sa sťahuje na východ republiky.
Belasé srdce o.z. poslalo darčeky ku Dňu detí do Detského kardiocentra NÚSCH a.s. pre malých pacientov, ktorým sme sa snažili aspoň trošku spríjemniť pobyt v nemocnici.
SK Beveren si uplatnil opciu na prestup.

Neprehliadnite

Zapojením do dražby podporíte dobrú vec.
Zabezpečená obrana je veľakrát to, čo rozhoduje o úspechu alebo neúspechu v dôležitých zápasoch.
Zažite aj v novej sezóne neopakovateľné chvíle a zážitky na našom Tehelnom poli s novou permanentkou na sezónu 2023/2024. Predaj permanentiek spúšťame v pondelok 12. júna.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.