Úvod Správy Charitatívne projekty Na oslavy titulu opäť pozývame aj deti

Na oslavy titulu opäť pozývame aj deti

Pokračujeme v aktivitách programu Belasé srdce.

V sobotu 21. mája o 17:00 sa ŠK Slovan Bratislava na Tehelnom poli stretne s MŠK Žilina. Belasí si po tomto zápase už po štvrtýkrát po sebe prevezmú trofej pre majstra SR.

Na zápas a majstrovské oslavy opäť pozývame deti zo základných škôl z celého Slovenska, z futbalových klubov v pôsobnosti BSK a z futbalových klubov z celého Slovenska, nesúcich v mene názov Slovan.

Pre deti opäť vystavíme bezplatné vstupenky do samostatných sektorov tak, ako na predošlých zápasoch s Trnavou či Dunajskou Stredou. Jednotlivé školy a kluby už môžu požiadať o bezplatné vstupenky, o tejto možnosti sme ich informovali aj prostredníctvom newslettra.

Školy a kluby si môžu vstupenky rezervovať TU

Deti sa môžu tentoraz tešiť „nielen“ na samotný zápas. Ešte pred jeho začiatkom je totiž pripravený pestrý sprievodný program, v ktorom si tí najmenší prídu na svoje. Na námestí štadióna bude od 14:30 otvorená fanzóna s viacerými aktivitami, v ktorých si to svoje nájdu práve detskí fanúšikovia. Či už je to aktivita Subsoccer, futbal 1 na 1 či stolný a stolový futbal.

Už ste si zrejme zvykli, že do tzv. detských sektorov na A-tribúne a D-tribúne vstupujete cez schodisko č. 4 od Národného tenisového centra. Nemusíte sa obávať, s deťmi nebudete musieť obchádzať celý štadión. Z námestia sa totiž vyznačenou trasou (viď. mapka) rýchlo a pohodlne presuniete s deťmi do ich vyhradených sektorov, vyznačených na vstupenkách.

Aj cez zápas a po ňom pripravujeme ďalšie zábavné aktivity a súťaže. Po skončení zápasu budú môcť aj deti vyjsť na hraciu plochu a byť súčasťou majstrovských osláv s víťaznou trofejou. Opäť tak budú mať jedinečnú šancu stretnúť svojich obľúbených hráčov, vypýtať si od nich podpis či fotografiu.

Kompletné informácie o sprievodnom programe na zápas nájdete TU.

Viac podrobností o programe Belasé srdce nájdete na www.belasesrdce.com.  

 

Slovan TV
Aktuálne novinky
FC DAC 1904 Dunajská Streda – ŠK Slovan Bratislava 2:4.
Sledujte priamy prenos z prípravného zápasu.
Belasí sa v stredu o 13:00 predstavia v Dunajskej Strede.

Neprehliadnite

Spúšťame predaj vstupeniek na osemfinále.
Guram Kašia po prehre v Žiline.
Čo nás čaká ďalej v Európe?

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.