Úvod Správy Fanúšikovia Majstrovské oslavy po troch rokoch opäť s vami na ihrisku

Majstrovské oslavy po troch rokoch opäť s vami na ihrisku

Nové Tehelné pole zažilo tri korunovácie majstra SR, avšak z dôvodu pandémie a jej dôsledkov sme sa len raz mohli tešiť s fanúšikmi na ihrisku. Bolo to hneď prvýkrát, v máji 2019, keď na posledný zápas so Sereďou prišlo 11 330 divákov.

V rokoch 2020 a 2021 boli oslavy titulu poznačené pandemickými opatreniami a rôznymi obmedzeniami. Pred rokom mohlo prísť na posledný duel len 500 fanúšikov. Chýbala tá pravá emócia a tradičné oslavy hráčov s trofejou a fanúšikmi na hracej ploche.

Po troch rokoch sa to zmení. Budúcu sobotu 21. mája 17:00 na zápase so Žilinou zažijeme konečne také oslavy, aké si pamätáme z „normálnych“ čias. Po skončení zápasu budete mať možnosť vstúpiť na ihrisko a tešiť sa spoločne s naším mužstvom.

Na zápas so Žilinou pripravujeme pri príležitosti štvrtého titulu v rade aj zaujímavý sprievodný program.

Fanzóna na námestí

Začíname už o 14:30 na námestí štadióna, kde bude umiestnená FANZÓNA s aktivitami pre deti i dospelých.

Program na štadióne

Po úvodných góloch za Slovan vzali fanúšikom v C-sektore pivo naši hráči Jaba Kankava a Ivan Šaponjič. Pri príležitosti štvrtého titulu v rade berie Slovan pivo všetkým fanúšikom na štadióne. Na zápase so Žilinou si teda budete môcť dať pivo zdarma a na náš účet. Pivo si môžete dať v bufete alebo od hostesiek, ktoré ho budú roznášať po štadióne.

K dobrej nálade prispejú Angels Cheerleaders, ktoré poznáte z hokejových zápasov Slovana. Angels Cheerleaders predvedú tanečné vystúpenie na ihrisku tesne pred výkopom a taktiež cez polčasovú prestávku. Nebudú chýbať ani pri slávnostnom ceremoniáli s trofejou.

Cez prestávku sa uskutoční obľúbená súťaž 20-tisícová strela a vedomostný majstrovský kvíz, v ktorom môžete súťažiť o vskutku zaujímavé ceny.

Pred zápasom i po ňom pre vás pripravujeme aj ďalšie zaujímavé aktivity a súťaže tak, aby ste si mohli naplno užiť posledný zápas sezóny.

Oslavy titulu

Na rozdiel od rokov 2020 a 2021 budete môcť po poslednom zápase sezóny vstúpiť aj na hraciu plochu. Podobne ako pri prvej oslave v roku 2019 sa budete môcť potešiť s trofejou priamo s hráčmi. Už bude len na vás, koľko spoločných fotografií či podpisov sa vám podarí uloviť...

Jednotlivé detailné informácie v súvislosti s programom na zápas ŠK Slovan – MŠK Žilina budeme prinášať priebežne počas nasledujúceho týždňa.

Vstupenky na tento duel sú už teraz v predaji od 8 eur online na Ticketmedia.sk.