Úvod Správy Vstupenky Organizačné pokyny pre fanúšikov

Organizačné pokyny pre fanúšikov

Dôležité informácie pred sobotňajším zápasom.

V sobotu o 18:00 je na programe zápas medzi ŠK Slovan Bratislava a FC Spartak Trnava. Zápas sa odohrá pri sprísnených hygienických opatreniach. Žiadame fanúšikov, aby venovali pozornosť organizačným pokynom.

Vstupenky

Vstupenky sú v predaji nepretržite on-line na Ticketmedia.sk.

Vstupenky budú v predaji aj v deň zápasu od 16:30 v pokladnici štadióna Tehelné pole.

Ako sme už informovali, permanentné vstupenky sú deaktivované, na zápas bude možný vstup len s platnou zápasovou vstupenkou. 

Pozápasové oslavy

Po skončení zápasu sa začne ceremoniál odovzdávania trofeje pre majstra SR. Počas montáže pódia (7-10 minút) si budete môcť vychutnať premiéru videa s najlepšími okamihmi zo sezóny 2019/20, ktoré odvysielame na veľkoplošných obrazovkách. Po odovzdaní trofeje sa hráči potešia s priaznivcami na tribúnach aj s majstrovským pohárom. Do publika "vystrelíme" 100 unikátnych tričiek z unikátnej edície DOUBLE

Klub pôvodne plánoval "fanzónu" na námestí štadióna, kde by po zápase prebehli oslavy titulu. Z dôvodu opatrení a obmedzení pri organizácii hromadných podujatí sme však od tejto myšlienky boli nútení upustiť. Z rovnakého dôvodu sa nebudú konať oslavy ani na inom verejnom mieste v Bratislave. 

Prosíme vás, aby ste po stretnutí nevybiehali na hraciu plochu a zostali na svojich miestach. Vopred ďakujeme za pochopenie. 

Hygienické opatrenia

pri vstupe a počas celej doby strávenej na štadióne platí povinnosť mať prekryté horné dýchacie cesty rúškom, šálom či šatkou

pri vstupe na štadión bude k dispozícii dezinfekcia na ruky

žiadame vás o zachovávanie sociálneho odstupu (2 metre) pri vstupoch na štadiónoch, bufetoch, na toaletách či vo vnútorných priestoroch

zdržiavajte sa len v sektore, kam máte zakúpenú vstupenku

zákaz podávania rúk

pokiaľ pociťujete príznaky akéhokoľvek respiračného ochorenia, nechoďte na štadión, zostaňte v domácej izolácii a kontaktujte svojho lekára

pokiaľ pocítite počas zápasu akékoľvek príznaky ochorenia, opusťte štadión a kontaktujte svojho lekára

Sedenie

Nepárne rady budú naplnené (fanúšikovia sedia vedľa seba), párne rady zostanú úplne prázdne.

Pre fanúšikov so vstupenkami do nepárnych radov sa nemení nič, sadnú si do svojho sektoru, do svojho radu a na svoje miesto. Fanúšikovia vo vstupenkami do párnych radov si sadnú do svojho sektoru, avšak o rad nižšie a na miesto, ktoré majú vyznačené na vstupenke.

Fanúšikovia si sadajú nasledovne:

1. Všetci fanúšikovia sedia v sektore, ktorý majú uvedený na vstupenke

2. Fanúšik so vstupenkou do nepárneho radu (1., 3., 5...), si sadá do svojho sektora, do svojho radu a na svoje miesto

3. Fanúšik so vstupenkou do párneho radu (2., 4., 6...), si sadá do svojho sektora, avšak o jeden rad nižšie a na miesto, ktoré má vyznačené na vstupenke

Príklad: Ak mám vstupenku do sektoru B104, rad 8, miesto 12, usadím sa do sektoru B104, rad 7, miesto 12.

Otvorenie štadióna

Štadión Tehelné pole sa otvára o 16:30. Fanúšikov vyzývame, aby si príchod nenechali na poslednú chvíľu a prišli s dostatočným časovým predstihom aj z dôvodu zachovania rozostupov pri vstupoch.

Upozorňujeme, že vstup na štadión je jednorazový. Nie je možné opustiť štadión a vrátiť sa späť, vstupenka v tej chvíli automaticky stráca platnosť.

Fanshop

Od 16:30 bude na námestí štadióna otvorený fanshop ŠK Slovan, kde budú v predaji nové klubové šály. Na zápase môžete využiť 30 % zľavu na kúpu originálnych dresov ŠK Slovan (domáce biele i vonkajšie modré) vo všetkých veľkostiach vrátane detských. Zľava platí na všetky veľkosti. V predaji budú tričká zo špeciálnej edície "DOUBLE," vydané k oslavám zisku titulu a pohára. Cena tohto trička je 15 eur. 

Navigácia

Fanúšikov žiadame, aby sa pri príchode k bránam riadili podľa schodišťa a vstupu (gate) vyznačeného na svojej vstupenke. Upozorňujeme, že na štadión sa dostanete jedine cez konkrétny gate, ktorý je vyznačený na vašej vstupenke.

Bezhotovostné platby v bufetoch

V záujme zrýchlenia obsluhy v bufetoch je na Tehelnom poli zavedený bezhotovostný spôsob platieb v bufetoch. Zaplatiť budete môcť svojou bankomatovou kartou, cash-less kartou alebo permanentkou. Viac informácií nájdete tu.

Permanentné vstupenky síce boli deaktivované, ak však na nich máte nabité peniaze, dajú sa využiť ako cash-less karty v bufetoch na štadióne. 

Parkovanie a doprava

Na štadióne nie je možné parkovanie. Odporúčame parkovať v okolí Junáckej ulice. Fanúšikom taktiež odporúčame využiť linky MHD. Najbližšie zastávky sú Nová doba (linky 2, 4, 53, 75 a 98), prípadne Bajkalská (39, 53, 61, 63, 74, 75, 78, 98, 204, 205).

 

Slovan TV
Aktuálne novinky
Slovan si poistil služby svojho odchovanca.
Filip Lichý na štarte zimnej prípravy.
Vasil Božikov na štarte zimnej prípravy.

Neprehliadnite

Rozhovor s generálnym riaditeľom klubu Ivanom Kmotríkom ml.
Tréner Darko Milanič v rozhovore po skončení jesennej časti.
ŠK Slovan zdolal Žilinu 3:2.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2021 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.