Úvod Správy Fanúšikovia Kompenzácia permanentkárov

Kompenzácia permanentkárov

Držiteľom permanentiek ponúkame tri formy kompenzácie.

Nepríjemná situácia pre nás všetkých, no zároveň unikátna šanca ukázať našu silu a jednotu. Vzhľadom na to, že pri platných opatreniach nemôžeme v zostávajúcich domácich zápasoch v sezóne vyjsť v ústrety všetkým držiteľom permanentiek, prinášame tri možnosti kompenzácie pre permanentkárov.

Ako sme už informovali v utorok, permanentky budú z dôvodu platných obmedzení počtu ľudí na štadióne deaktivované. Ak však od 1. júla bude platiť kvóta 1000 osôb na športovom podujatí, ponúkneme na domáce zápasy s Michalovcami a Trnavou do predaja niekoľko stoviek vstupeniek v jednotnej cene, ktoré budú v prvej vlne dostupné len pre permanentkárov 2019/20.

Pripravili sme jednoduchý výpočet kompenzácie, ktorý predstavuje 5 ušlých zápasov pôvodného modelu z nadstavby zo 16 ligových zápasov, ktoré sme držiteľom permanentiek garantovali. Päť ušlých zápasov predstavuje 31 % zo sumy celosezónnej permanentky. Pri jarnej permanentke to predstavuje 71 % sumy. Kompenzáciu bude možné si uplatniť od 11. júna do 2. júla. 

Už pred viac než mesiacom sme z radov fanúšikov zaregistrovali iniciatívu, že sú ochotní vzdať sa kompenzácie, pretože chcú takto pomôcť klubu, ktorý bol tiež zasiahnutý súčasnou krízou. Preto sme pripravili tri možnosti, z ktorých si môže fanúšik sám vybrať.

Možnosti kompenzácie nájdete na www.skslovan.com/permanentky/

„Posledné týždne a mesiace každého z nás určitým spôsobom zasiahli. My slovanisti sme si prešli a stále aj prechádzame náročnými chvíľami, ktoré však môžeme vnímať aj ako určitú výzvu, aby sme ukázali našu jednotu a silu. Pri závažných rozhodnutiach, ktoré sa v posledných týždňoch prijali, sme boli vždy aj hlasom fanúšikov. Presadzovali sme dohratie súťaže v plnom formáte a ako prví sme otvorili tému určovania počtu divákov ako percenta z kapacity štadióna. Verte, že v našej snahe budeme naďalej pokračovať dovtedy, kým sa skutočne nevrátite na tribúny Tehelného poľa. Musíme si však priznať realitu, ktorá je taká, že na zostávajúce domáce zápasy v sezóne jednoducho nemôžeme uspokojiť nároky všetkých, ku ktorým máme záväzok. Preto oddnes spúšťame tri možnosti kompenzácie pre držiteľov permanentiek,“ hovorí marketingový riaditeľ klubu Tomáš Straka.

„Jedným z najpozitívnejších okamihov posledných mesiacov bola iniciatíva, s ktorou vyšli sami fanúšikovia. Sami prišli s iniciatívou, že sa chcú vzdať kompenzácie za ušlé zápasy a túžia tak priamo podporiť klub. Veľmi si to vážime. Preto ponúkame všetkým držiteľom permanentiek túto možnosť, ktorou môžu pomôcť klubu, za čo sa im samozrejme odvďačíme a venujeme im exkluzívne benefity vrátane predkupného práva a zľavy pri kúpe permanentky na novú sezónu. Druhou možnosťou je prenos kompenzácie vo forme zľavy pri nákupe permanentky na ročník 2020/21. Tretia možnosť je tá najbolestivejšia, a síce vrátanie ušlej sumy držiteľovi permanentky. Aj túto možnosť však permanentkárom ponúkame, záleží nám na férovosti a na tom, aby si fanúšik sám vybral, akú možnosť si zvolí. Vopred vám všetkým pekne ďakujeme za vašu vernosť a priazeň,“ doplnil marketingový riaditeľ klubu.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Adrián Chovan v rozhovore po príchode do Slovana Bratislava.
Dnes ubehlo presne 21 rokov od tragického úmrtia Petra Dubovského.
Prvý zápas so Shamrockom Rovers odohráme doma na Tehelnom poli.

Neprehliadnite

ŠK Slovan Bratislava podpísal dvojročný kontrakt s Jaromírom Zmrhalom.
Do Slovana prichádzajú Guram Kashia a Jaba Kankava.
Súperom belasých je Shamrock Rovers.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2021 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.