Úvod Správy Vstupenky Organizačné pokyny pre fanúšikov

Organizačné pokyny pre fanúšikov

Dôležité informácie pred dnešným zápasom.

Dnes o 18:00 je na programe zápas medzi ŠK Slovan Bratislava a MFK Zemplín Michalovce. Zápas sa odohrá pri sprísnených hygienických opatreniach. Žiadame fanúšikov, aby venovali pozornosť organizačným pokynom.

Máme to vo svojich rukách. Dnešný zápas je pod drobnohľadom verejnosti i médií a navyše v priamom prenose RTVS. Vyzývame a prosíme vás o dodržiavanie všetkých hygienických opatrení, aby sme sa spoločne mohli stretnúť na Tehelnom poli aj o týždeň. Nikto z nás si nepraje sprísňovanie opatrení či ďalšie obmedzenie kapacity. Každý z vás môže pomôcť tým, že budete dodržiavať a rešpektovať všetky opatrenia. 

Hygienické opatrenia

pri vstupe a počas celej doby strávenej na štadióne platí povinnosť mať prekryté horné dýchacie cesty rúškom, šálom či šatkou

pri vstupe na štadión bude k dispozícii dezinfekcia na ruky

žiadame vás o zachovávanie sociálneho odstupu (2 metre) pri vstupoch na štadiónoch, bufetoch, na toaletách či vo vnútorných priestoroch

zdržiavajte sa len v sektore, kam máte zakúpenú vstupenku

zákaz podávania rúk

pokiaľ pociťujete príznaky akéhokoľvek respiračného ochorenia, nechoďte na štadión, zostaňte v domácej izolácii a kontaktujte svojho lekára

pokiaľ pocítite počas zápasu akékoľvek príznaky ochorenia, opusťte štadión a kontaktujte svojho lekára

Sedenie

Od dnešného zápasu platí nový systém sedenia. Nepárne rady budú naplnené (fanúšikovia sedia vedľa seba), párne rady zostanú úplne prázdne.

Zakúpené balíkové vstupenky zostávajú v platnosti. Pre fanúšikov so vstupenkami do nepárnych radov sa nemení nič, sadnú si do svojho sektoru, do svojho radu a na svoje miesto. Fanúšikovia vo vstupenkami do párnych radov si sadnú do svojho sektoru, avšak o rad nižšie a na miesto, ktoré majú vyznačené na vstupenke.

Fanúšikovia si sadajú nasledovne:

1. Všetci fanúšikovia sedia v sektore, ktorý majú uvedený na vstupenke

2. Fanúšik so vstupenkou do nepárneho radu (1., 3., 5...), si sadá do svojho sektora, do svojho radu a na svoje miesto

3. Fanúšik so vstupenkou do párneho radu (2., 4., 6...), si sadá do svojho sektora, avšak o jeden rad nižšie a na miesto, ktoré má vyznačené na vstupenke

Príklad: Ak mám vstupenku do sektoru B104, rad 8, miesto 12, usadím sa do sektoru B104, rad 7, miesto 12.

Vstupenky

Vstupenky sú v predaji nepretržite on-line na Ticketmedia.sk.

Vstupenky budú v predaji aj v deň zápasu od 16:30 v pokladnici štadióna Tehelné pole.

Ako sme už informovali, permanentné vstupenky sú deaktivované, na zápas bude možný vstup len s platnou zápasovou vstupenkou. 

Otvorenie štadióna

Štadión Tehelné pole sa otvára o 16:30. Fanúšikov vyzývame, aby si príchod nenechali na poslednú chvíľu a prišli s dostatočným časovým predstihom aj z dôvodu zachovania rozostupov pri vstupoch.

Upozorňujeme, že vstup na štadión je jednorazový. Nie je možné opustiť štadión a vrátiť sa späť, vstupenka v tej chvíli automaticky stráca platnosť.

Fanshop

Od 16:30 bude na námestí štadióna otvorený fanshop ŠK Slovan, kde budú v predaji nové klubové šály. Na zápase môžete využiť 30 % zľavu na kúpu originálnych dresov ŠK Slovan (domáce biele i vonkajšie modré) vo všetkých veľkostiach vrátane detských. Zľava platí na všetky veľkosti. 

Navigácia

Fanúšikov žiadame, aby sa pri príchode k bránam riadili podľa schodišťa a vstupu (gate) vyznačeného na svojej vstupenke. Upozorňujeme, že na štadión sa dostanete jedine cez konkrétny gate, ktorý je vyznačený na vašej vstupenke.

Bezhotovostné platby v bufetoch

V záujme zrýchlenia obsluhy v bufetoch je na Tehelnom poli zavedený bezhotovostný spôsob platieb v bufetoch. Zaplatiť budete môcť svojou bankomatovou kartou, cash-less kartou alebo permanentkou. Viac informácií nájdete tu.

Permanentné vstupenky síce boli deaktivované, ak však na nich máte nabité peniaze, dajú sa využiť ako cash-less karty v bufetoch na štadióne. 

Parkovanie a doprava

Na štadióne nie je možné parkovanie. Odporúčame parkovať v okolí Junáckej ulice. Fanúšikom taktiež odporúčame využiť linky MHD. Najbližšie zastávky sú Nová doba (linky 2, 4, 53, 75 a 98), prípadne Bajkalská (39, 53, 61, 63, 74, 75, 78, 98, 204, 205).

 

Slovan TV
Aktuálne novinky
Názory trénerov po zápase 1. kola Fortuna ligy 2020/21 FC Nitra – ŠK Slovan Bratislava (0:5).
ŠK Slovan Bratislava zvíťazil v Nitre 5:0.
V akej zostave dnes nastúpia belasí?

Neprehliadnite

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.