Úvod Správy Fanúšikovia Fanúšikovia Slovana ponúkajú pomocnú ruku starším ľuďom

Fanúšikovia Slovana ponúkajú pomocnú ruku starším ľuďom

Ultras Slovan počas pandémie koronavírusu pomáhajú starším ľuďom.

Ako sme vás už v pondelok informovali, fanúšikovské zoskupenie Ultras Slovan sa rozhodlo počas pandémie koronavírusu podať pomocnú ruku starším ľuďom v súvislosti so zabezpečením základných potrieb a potravín.

Fanúšikovia opäť ukázali veľké srdce a v rámci svojich možností ponúkajú starším ľuďom v Bratislave dovoz potravín. Ak patríte medzi rizikové skupiny (starší ľudia), môžete už oddnes osloviť fanúšikov na dovoz potravín k sebe domov. Stačí zavolať na tel. číslo +421948537011 a prečítať si nižšie uvedený návod.

Návod na dovoz potravín domov

1. Zavolajte na tel. číslo +421948537011 v čase od 10:00 do 13:00 a informujte operátora, o aké potraviny máte záujem a kam ich majú fanúšikovia doručiť.

2. Operátor pošle dobrovoľníka, o ktorom vás bude informovať telefonicky z čísla +421948537011. Dobrovoľník k vám príde v dohodnutom termíne, vyzdvihne si peniaze a informácie o nákupe. Nákup vám následne prinesie aj s výdavkom.

3. Služba je zadarmo. Platíte len za svoj nákup (objednávajte si najmä základné potraviny, t.j. nie chipsy, čokoláda a pod.).

4. Dobrovoľník z radov fanúšikov urobí nákup potravín v najbližšom možnom obchode pri vašom bydlisku. Pamätajte, že niektoré potraviny môžu byť nedostupné či vykúpené, za čo už nikto z nás nemôže.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Unikátny dokument si budú môcť všetci slovanisti pozrieť počas Veľkej noci.
Róbert Vittek dnes oslavuje svoje 38. narodeniny.
Vladimír Weiss ml. po operácii individuálne trénuje.

Neprehliadnite

V internetovom hlasovaní fanúšikovia rozhodli, že najkrajším gólom od otvorenia nového Tehelného poľa bol gól MOHU v zápase skupinovej fázy Európskej ligy Slovan - Beşiktaş 4:2. Hlasovanie prebiehalo v priebehu minulého týždňa na Facebooku.
Vychutnajte si najkrajšie góly na novom Tehelnom poli.
Futbalový štadión na Tehelnom poli bol nominovaný na ďalšie prestížne ocenenie.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.