Úvod Správy Fanúšikovia Slovanisti opäť ukázali veľké srdce

Slovanisti opäť ukázali veľké srdce

Klobúk dole, slovanisti!

Naši fanúšikovia opäť ukázali, že nielen milujú svoj klub, ale sú ochotní pomôcť tým, ktorí to v dnešných náročných časoch potrebujú.

Fanúšikovské zoskupenie Ultras Slovan prišlo s iniciatívou pomoci starším ľuďom v Bratislave v súčasnej situácii, ktorá na Slovensku panuje. Fanúšikovia sú pripravení v rámci svojich možností podať v Bratislave pomocnú ruku rizikovým skupinám (najmä dôchodcom) v súvislosti so zabezpečením základných potrieb a potravín. Slovanisti v rámci svojich možností ponúkajú dovoz potravín domov pre starších ľudí.

Klobúk dole pred našimi fanúšikmi, ktorí opäť ukázali veľké srdce. Ďalšie informácie o tejto iniciatíve zo stránky Ultras Slovan prevezmeme a zverejníme na klubovom webe. Rovnako ak máte vy sami záujem pomôcť, môžete sa pridať k iniciatíve fanúšikov. 

 

Slovan TV
Aktuálne novinky
Unikátny dokument si budú môcť všetci slovanisti pozrieť počas Veľkej noci.
Róbert Vittek dnes oslavuje svoje 38. narodeniny.
Vladimír Weiss ml. po operácii individuálne trénuje.

Neprehliadnite

V internetovom hlasovaní fanúšikovia rozhodli, že najkrajším gólom od otvorenia nového Tehelného poľa bol gól MOHU v zápase skupinovej fázy Európskej ligy Slovan - Beşiktaş 4:2. Hlasovanie prebiehalo v priebehu minulého týždňa na Facebooku.
Vychutnajte si najkrajšie góly na novom Tehelnom poli.
Futbalový štadión na Tehelnom poli bol nominovaný na ďalšie prestížne ocenenie.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.