Úvod Správy Fortuna liga Organizačné pokyny na zápas s Dunajskou Stredou

Organizačné pokyny na zápas s Dunajskou Stredou

Prinášame všetky dôležité informácie pre našich fanúšikov.

V sobotu o 15:30 je na programe zápas medzi ŠK Slovan Bratislava a FC DAC 1904 Dunajská Streda, ktorý sa uskutoční na Tehelnom poli. Pre fanúšikov prinášame súhrn najpodstatnejších informácií v súvislosti so zápasom.

Predaj vstupeniek 

Vstupenky sú v predaji on-line i v deň zápasu od 14:00 v pokladnici štadióna Tehelné pole (na námestí štadióna od ulíc Bajkalská a Kalinčiakova). 

Otvorenie štadióna

Štadión Tehelné pole sa otvára o 14:00. Fanúšikov vyzývame, aby si príchod nenechali na poslednú chvíľu a prišli s dostatočným časovým predstihom, keďže všetci návštevníci sa budú musieť podrobiť bezpečnostnej prehliadke. Neskorší príchod na štadión nebude mať vplyv na kvalitu bezpečnostných prehliadok.

Upozorňujeme, že vstup na štadión je jednorazový. Nie je možné opustiť štadión a vrátiť sa späť, vstupenka v tej chvíli automaticky stráca platnosť.

Fanshop

Na námestí štadióna bude otvorený fanshop ŠK Slovan. Vo fanshope si budete môcť zakúpiť aktuálne dresy, kolekciu oblečenia adidas Slovan, kolekciu Slovan lifestyle, rôzne suveníry, nové vydanie klubového magazínu či knihu Igora Dema "Srdce na trávniku," ktorá bude cez prestávku aj slávnostne pokrstená. 

Sprievodné aktivity

Deti sa môžu tešiť na Mikuláša a sladké mikulášske balíčky, cez prestávku sa uskutoční súťaž 20-tisícový strelec, tradičný polčasový kvíz i krst knihy Igora Dema Srdce na trávniku. Viac o sprievodnom programe nájdete v samostatnom článku

Navigácia

Už na ulici Bajkalská budú k dispozícii usporiadatelia, ktorí pomôžu fanúšikom s navigáciou na štadión. Fanúšikov žiadame, aby sa pri príchode k bránam riadili podľa schodišťa a vstupu (gate) vyznačeného na svojej vstupenke. Upozorňujeme, že na štadión sa dostanete jedine cez konkrétny gate, ktorý je vyznačený na vašej vstupenke.

Bezpečnostné pokyny

Všetci účastníci podujatia sú povinní riadiť sa Organizačno-návštevným poriadkom športového podujatia na štadióne Tehelné pole.

Bezhotovostné platby v bufetoch

V záujme zrýchlenia obsluhy v bufetoch je na Tehelnom poli zavedený bezhotovostný spôsob platieb v bufetoch. Zaplatiť budete môcť svojou bankomatovou kartou alebo cash-less kartou. Viac informácií nájdete tu.

Parkovanie a doprava

Na štadióne nie je možné parkovanie. Odporúčame parkovať v okolí Junáckej ulice. Fanúšikom taktiež odporúčame využiť linky MHD. Najbližšie zastávky sú Nová doba (linky 2, 4, 53, 75 a 98), prípadne Bajkalská (39, 53, 61, 63, 74, 75, 78, 98, 204, 205).

 

Slovan TV
Aktuálne novinky
V akej zostave dnes nastúpia belasí?
Dá sa povedať, že tohtoročná pohárová Európa sa pre belasých začína až dnes. Všetko čo potrebujete vedieť o zápase 2. kola kvalifikácie Európskej ligy nájdete vo videu.

Neprehliadnite

Novým trénerom Slovana Bratislava sa stal Darko Milanič.
V 2. kole kvalifikácie Európskej ligy sa stretneme s KuPS Kuopio.
Naši hráči budú v akcii počas septembrového asociačného termínu.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.