Úvod Správy Vstupenky S balíčkom na ligu predkupné právo na Bragu

S balíčkom na ligu predkupné právo na Bragu

ŠK Slovan ponúka fanúšikom výhodný balíček na najbližšie tri domáce ligové stretnutia.

V zmysle dnešnej iniciatívy SPOLU SME SLOVAN v dobrom i v zlom, spúšťame predaj balíčka vstupeniek na najbližšie domáce zápasy Slovana Bratislava.

Pokiaľ ste sa aj vy sami pýtali, ako môžete pomôcť klubu a hráčom v situácii, keď sme viackrát doplatili na tresty, prinášame jasnú odpoveď.

Bez ohľadu na meno súpera môžete prísť podporiť Slovan v najbližších zápasoch. V predaji je zvýhodnený balíček „Podpor Slovan v lige a zaisti si miesto na Bragu,“ ktorý je určitou motiváciou a odmenou pre tých fanúšikov, ktorí chodia prioritne na svoj klub a nie na súpera. Práve v týchto ligových zápasov môžete hráčom ukázať, že stojíte za nimi a dať im znovu pocítiť, akú majú fanúšikovskú podporu.

Balíček platí na najbližšie tri domáce zápasy Slovana Bratislava s Pohroním (19. októbra), Senicou (2. novembra) a Sereďou (23. novembra) a zahŕňa predkupné právo na podľa očakávaní vypredaný zápas s SC Braga. 

Balíček v predaji od 15 eur on-line na Ticketmedia.sk.

Pri kúpe balíčka ušetrí fanúšik v prepočte do 30 % oproti kúpe jednotlivých vstupeniek na každý z týchto zápasov. Každý držiteľ balíčka zároveň získava exkluzívne predkupné právo na svoje miesto na prestížny zápas Európskej ligy s Bragou (12. decembra), v ktorom môže byť naše mužstvo v reálnej hre o postup. Očakávame vysoký divácky záujem o tento zápas, pričom práve kúpou balíčka si môžete zaistiť, že vám tento atraktívny duel neujde a vychutnáte si ho na vlastné oči.

K balíčku vstupeniek zároveň fanúšik získava bezplatné doručenie novembrového vydania klubového magazínu ŠK Slovan do svojej poštovej schránky.

Výhody balíčka:

- podpora pre hráčov v ligových dueloch bez ohľadu na meno súpera

- zľava do výšky 30 % oproti kúpe samostatných vstupeniek na tri zápasy

- predkupné právo a garanciu svojho miesta na Bragu

- doručenie klubového magazínu zdarma

 

Permanentkári

Permanentkárom ponúkame na ligové zápasy akciu „Vezmi svojho blízkeho,“ čo znamená, že na platnú permanentku je možné vziať so sebou ďalšieho fanúšika na zápas zdarma. Táto akcia platí na zápasy so Senicou a Sereďou. Permanentkárov budeme o spôsobe uplatnenia tejto akcie bližšie informovať mailom.

Pre permanentkárov platí predkupné právo na zápas s Bragou a zľava na vstupenku vo výške 30 %.

 

Balíček vstupeniek v predaji od 15 eur on-line na Ticketmedia.sk.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Pozrite si prosím svoju mailovú schránku.
Belasí sa vracajú do Bazileja.
Naši prípravkári herne i výsledkovo potešili na medzinárodných turnajoch.

Neprehliadnite

Naše dievčatá zo ženského tímu belasých sa zúčastnili najväčšej športovej charitatívnej futbalovej exhibície Legendy Slovenska vs. Osobnosti Integrácie.
Futbalisti David Hrnčár a Martin Trnovský sa zúčastnili na podujatí Deň Tehelného poľa.
Základné školy, ktoré navštívili posledné domáce zápasy Slovana Bratislava v minulej sezóne súťažili o zaujímavé ceny v podobe vstupeniek na predstavenie do Slovenského národného divadla, vecné ceny od ŠK Slovan, či prehliadku štadióna Tehelné pole.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.