Úvod Správy Vstupenky S balíčkom na ligu predkupné právo na Bragu

S balíčkom na ligu predkupné právo na Bragu

ŠK Slovan ponúka fanúšikom výhodný balíček na najbližšie tri domáce ligové stretnutia.

V zmysle dnešnej iniciatívy SPOLU SME SLOVAN v dobrom i v zlom, spúšťame predaj balíčka vstupeniek na najbližšie domáce zápasy Slovana Bratislava.

Pokiaľ ste sa aj vy sami pýtali, ako môžete pomôcť klubu a hráčom v situácii, keď sme viackrát doplatili na tresty, prinášame jasnú odpoveď.

Bez ohľadu na meno súpera môžete prísť podporiť Slovan v najbližších zápasoch. V predaji je zvýhodnený balíček „Podpor Slovan v lige a zaisti si miesto na Bragu,“ ktorý je určitou motiváciou a odmenou pre tých fanúšikov, ktorí chodia prioritne na svoj klub a nie na súpera. Práve v týchto ligových zápasov môžete hráčom ukázať, že stojíte za nimi a dať im znovu pocítiť, akú majú fanúšikovskú podporu.

Balíček platí na najbližšie tri domáce zápasy Slovana Bratislava s Pohroním (19. októbra), Senicou (2. novembra) a Sereďou (23. novembra) a zahŕňa predkupné právo na podľa očakávaní vypredaný zápas s SC Braga. 

Balíček v predaji od 15 eur on-line na Ticketmedia.sk.

Pri kúpe balíčka ušetrí fanúšik v prepočte do 30 % oproti kúpe jednotlivých vstupeniek na každý z týchto zápasov. Každý držiteľ balíčka zároveň získava exkluzívne predkupné právo na svoje miesto na prestížny zápas Európskej ligy s Bragou (12. decembra), v ktorom môže byť naše mužstvo v reálnej hre o postup. Očakávame vysoký divácky záujem o tento zápas, pričom práve kúpou balíčka si môžete zaistiť, že vám tento atraktívny duel neujde a vychutnáte si ho na vlastné oči.

K balíčku vstupeniek zároveň fanúšik získava bezplatné doručenie novembrového vydania klubového magazínu ŠK Slovan do svojej poštovej schránky.

Výhody balíčka:

- podpora pre hráčov v ligových dueloch bez ohľadu na meno súpera

- zľava do výšky 30 % oproti kúpe samostatných vstupeniek na tri zápasy

- predkupné právo a garanciu svojho miesta na Bragu

- doručenie klubového magazínu zdarma

 

Permanentkári

Permanentkárom ponúkame na ligové zápasy akciu „Vezmi svojho blízkeho,“ čo znamená, že na platnú permanentku je možné vziať so sebou ďalšieho fanúšika na zápas zdarma. Táto akcia platí na zápasy so Senicou a Sereďou. Permanentkárov budeme o spôsobe uplatnenia tejto akcie bližšie informovať mailom.

Pre permanentkárov platí predkupné právo na zápas s Bragou a zľava na vstupenku vo výške 30 %.

 

Balíček vstupeniek v predaji od 15 eur on-line na Ticketmedia.sk.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Lukáš Pauschek po zápase s Liptovským Mikulášom.
Názory trénerov po zápase 1. kola Fortuna ligy 2021/22 MFK Tatran Liptovský Mikuláš – ŠK Slovan Bratislava (1:4).
MFK Tatran Liptovský Mikuláš - ŠK Slovan Bratislava 1:4.

Neprehliadnite

Informácie pre fanúšikov k najbližšiemu domácemu zápasu.
ŠK Slovan v prvom zápase 2. kola kvalifikácie Ligy majstrov remizoval s BSC Young Boys 0:0. Odveta sa hrá v stredu 28. júla o 20:15 na štadióne Wankdorf v Berne.
Predzápasová tlačová konferencia ŠK Slovan Bratislava - BSC Young Boys.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2021 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.