Úvod Správy Fortuna liga Držíme spolu v dobrom i zlom

Držíme spolu v dobrom i zlom

Aktuálne obdobie je mimoriadne dôležité pre každého slovanistu.

Spolu víťazíme, spolu prehrávame, spolu sa radujeme, a spolu musíme prijať aj tresty. Neukazujme na seba prstom, neobviňujme sa, ale spojme sily a ukážme, že nepríjemné chvíle nás nezlomia, ale naopak posilnia.

Sme predsa jedna rodina a tá drží spolu v každej situácii. Sme tí, ktorí stoja v jednom šíku a ktorých spája láska k Slovanu. Slovan je to, na čom nám záleží, Slovan je to, čo má každý z nás v srdci.

Prežívame jedno z najkrajších období po športovej stránke, no radosť z neho negujú tresty v podobe zatvoreného Tehelného poľa. Klub kvôli trestom a pokutám prišiel v tejto sezóne o značnú peňažnú sumu. Nie je to však iba o tom, najväčšou ranou je, že verní priaznivci prišli o dva veľké európske zápasy...To sa nedá ničím vyčísliť.

Výzva fanúšikom

Samotné tresty nie sú len záťažou pre klubovú pokladnicu, ale negatívne ich vnímajú aj naši hráči, ktorí prichádzajú o podporu fanúšikov. „Hrať bez divákov je hrozné, kazí to radosť z hetriku i dnešného víťazstva. Verím, že už nič také v budúcnosti nezažijeme,“ hovoril po stretnutí s Nitrou autor troch gólov Dávid Holman.

Naši hráči v najbližšom zápase s Pohroním po viac než mesiaci budú mať skutočnú podporu Tehelného poľa. Potom však budú v súboji s Wolverhamptonom opäť bez najvernejších priaznivcov a musia sa spoľahnúť na podporu detí z celého Slovenska.

Zaslúžia si však hráči, aby slovanisti po rokoch chodili opäť najmä na Slovan, a až potom na súpera? Na to nech si odpovie každý sám, avšak herný prejav a predovšetkým výsledky aj v pohárovej Európe hovoria jasnou rečou.

V tomto roku odohráme ešte štyri domáce ligové zápasy a pred fanúšikmi sa belasí predstavia aj 12. decembra proti Brage. Pokiaľ fanúšikovia v čo najväčšom počte zaplnia Tehelné pole aj na ligové duely bez ohľadu na meno súpera, môžu dodať hráčom toľko potrebnú podporu a zároveň aspoň sčasti pomôžu vykryť klubu finančné straty.

Balíček „Podpor Slovan v lige a zaisti si miesto na Bragu“

Klub sa v rámci podpory návštevnosti na najbližších ligových zápasov rozhodol pripraviť zvýhodnený balíček vstupeniek „Podpor Slovan v lige a zaisti si miesto na Bragu,“ ktorý je zároveň určitou odmenou pre tých, ktorí prídu aj na ligové duely bez ohľadu na súpera.

Viac informácií o balíčku zverejníme dnes na klubovom webe.

Permanentkári

Mrzí nás, že permanentkári nemohli uplatniť svoje predkupné právo na zápasy s Besiktasom a Wolverhamptonom a zároveň nemohli vidieť duel s Nitrou. Držiteľom permanentných vstupeniek sme v tejto sezóne nad rámec garantovaných podmienok umožnili bezplatný vstup na európsky duel s Feronikeli a taktiež na zápasy ženskej Ligy majstrov a duel mládežníckej Ligy majstrov.

Permanentkárom ponúkame na ligové zápasy akciu „Vezmi svojho blízkeho,“ čo znamená, že na platnú permanentku je možné vziať so sebou ďalšieho fanúšika na zápas zdarma. Táto akcia platí na zápasy so Senicou a Sereďou. Permanentkárov budeme o nej bližšie informovať mailom.

Rovnako pre permanentkárov platí predkupné právo na zápas s Bragou a zľava na vstupenku vo výške 30 %.

Spolu sme Slovan

V aktuálnom období považujeme za kľúčové zdôrazniť, že držíme spolu. Spoločne sme sa dostali do skupinovej fázy Európskej ligy, spoločne si musíme vytrpieť aj tresty a poučiť sa z nich. Jediné, čo môžeme teraz na čele s fanúšikmi urobiť, je ukázať našu jednotu a podporiť hráčov aj v ligových zápasoch.

Podporu si hráči určite zaslúžia. Tak prídete na Tehelné pole aj vy? 

Ak vás táto myšlienka zaujala myšlienka, tak pozývajte svojich blízkych, priateľov a šírte túto informáciu ďalej, aby aj oni prišli podporiť Slovan. 

Slovan TV
Aktuálne novinky
Pozápasové hodnotenia trénerov po dohrávke 3. kola Fortuna ligy 2021/22 MFK Ružomberok – ŠK Slovan Bratislava (1:0).
MFK Ružomberok - ŠK Slovan Bratislava 1:0.
V akej zostave dnes nastúpia belasí?

Neprehliadnite

Zmena sa týka zápasov s Pohroním a Liptovským Mikulášom.
CK FutbalTour.sk organizuje zájazd pre fanúšikov do Grécka.
ŠK Slovan v prvom zápase Konferenčnej ligy UEFA prehral s FC Kodaň 1:3. V najbližšom zápase Konferenčnej ligy sa predstavíme 30. septembra o 21:00 na štadióne PAOK FC.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2021 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.