Úvod Správy Juniori Juniorka uzavrie postupovú sezónu

Juniorka uzavrie postupovú sezónu

Belasí v sobotu o 17:30 privítajú Most pri Bratislave.

Naši juniori v sobotu napíšu bodku za úspešnou sezónou. Zverenci Jána Kozáka ml. prešli celým ročníkom bez jedinej prehry a už dávnejšie si zaistili postup do celoslovenskej II. ligy. Belasí v sobotu o 17:30 privítajú v poslednom kole sezóny Most pri Bratislave.

Zápas sa odohrá na hlavnej hracej ploche štadióna Pasienky. Po stretnutí si naši juniori oficiálne preberú pohár pre víťaza III. ligy Bratislava. Pozývame aj fanúšikov, ktorí majú aj po skončení sezóny A-tímu v sobotu k dispozícii bohatý futbalový program. Popri juniorke hrajú v sobotu aj naši starší dorastenci.

Juniori ako istí víťazi súťaže privítajú piaty tím tabuľky. V prvom vzájomnom zápase v tejto sezóne zvíťazili v Moste pri Bratislave 2:1 po góloch Jakuba Lacka a Davida Hrnčára.

Naši mladíci tak ešte môžu zveľadiť tohtosezónnu bilanciu 24 víťazstiev a 5 remíz. „Očakávam jeden z ťažších zápasov, keďže Most pri Bratislave má skúsené a kvalitné mužstvo. Naše jesenné víťazstvo sa na ich ihrisku nerodilo ľahko, bol to taký súbojový zápas. Chceme zakončiť sezónu víťazne a dodržať cieľ, ktorý sme si dali – čiže zvládnuť celý ročník bez prehry,“ povedal kapitán tímu Marek Rigo.

Výkop zápasu ŠK Slovan Bratislava juniori – FK Slovan Most pri Bratislave je na programe v sobotu 8. júna o 17:30 na hlavnej hracej ploche štadióna Pasienky.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Lukáš Pauschek oslávil 31. narodeniny víťazstvom a ´takmer-gólom´.
Názory trénerov po zápase 17. kola Niké ligy FK Železiarne Podbrezová – ŠK Slovan Bratislava (0:6).
FK Železiarne Podbrezová – ŠK Slovan Bratislava 0:6.

Neprehliadnite

Ideálny vianočný darček pre každého slovanistu.
ŠK Slovan Bratislava – MFK Skalica 1:0.
ŠK Slovan Bratislava – LOSC Lille 1:1.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.