Úvod Správy Fortuna liga Poďakovanie fanúšikom za podporu v derby

Poďakovanie fanúšikom za podporu v derby

Slovanisti zvládli zápas v Trnave aj vďaka podpore priaznivcov na celom trnavskom štadióne.

Belasí v sobotu zvíťazili v najprestížnejšom zápase na slovenských ligových trávnikoch a z Trnavy si odviezli tri body po víťazstve 2:1. V hľadisku mal Slovan početnú podporu fanúšikov, ktorí hnali našich futbalistov za víťazstvom.

„V mene klubu sa chcem poďakovať našim fanúšikom, ktorí nás v Trnave podporovali. Hráči na ihrisku vašu podporu cítia a v každom okamihu zápasu im veľmi pomáha. Som šťastný, že aj vďaka priaznivcom sme zdolali najväčšieho rivala a získali dôležité víťazstvo pre celý klub. Naopak, sklamalo ma správanie istej vymedzenej skupiny priaznivcov, ktorí sa prezentovali nežiaducimi prejavmi. Všetkým ostatným fanúšikom Slovana nielen v sektore hostí, ale aj na ďalších tribúnach štadióna, veľmi pekne ďakujem za podporu,“ povedal viceprezident klubu Ivan Kmotrík ml.

Pre trénera Ivana Vukomanoviča sú fanúšikovia veľmi dôležití a ich podporu ocenil aj po zápase v Trnave. „Vážime si každého jedného priaznivca, ktorý nás podporuje. Našou hrou sa ich budeme snažiť prilákať na tribúny a potešiť ich čo najlepšími výsledkami. Ďakujem im za podporu v Trnave,“ povedal tréner belasých.

Podporu z tribún cítili aj naši futbalisti. Pochvaľoval si ju aj Jakub Mareš, ktorý je s piatimi gólmi momentálne najlepším strelcom  Fortuna ligy. „Našich priaznivcov bolo počuť a ich podporu sme na ihrisku cítili. Naši priaznivci nám v Trnave pomohli, za čo im chcem pekne poďakovať. Verím, že nás budú vo väčšom počte podporovať aj na domácich zápasoch.“

Slovan TV
Aktuálne novinky
Rozhovor s trénerom Darkom Milaničom.
Vladimír Weiss naplno trénuje s mužstvom a je pripravený na zápas s Ružomberkom.
Kedy a s kým v 10. – 13. kole Fortuna ligy?

Neprehliadnite

Svoju účasť je potrebné vopred nahlásiť prostredníctvom formulára.
Rozhovor s trénerom Darkom Milaničom.
Vladimír Weiss naplno trénuje s mužstvom a je pripravený na zápas s Ružomberkom.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.