Úvod Správy Fanúšikovia Informácie pre účastníkov autobusového zájazdu do Uherského Hradišťa

Informácie pre účastníkov autobusového zájazdu do Uherského Hradišťa

Odchod autobusu na Československý Superpohár je v piatok o 13.00 h spred krytej tribúny štadióna Pasienky.

Československý Superpohár sa blíži, už v piatok 23. júna (výkop o 18.00 h) sa v Uherskom Hradišti pobijeme so Zlínom o honor pomyselného kráľa československého futbalu! Prinášame informácie pre fanúšikov, ktorí na zápas pocestujú klubovým autobusom. Pripomíname, že autobusový zájazd je už od pondelka vypredaný.

Odchod autobusu do Uherského Hradišťa je naplánovaný na piatok 23. mája o 13.00 h spred krytej tribúny štadióna Pasienky. Upozorňujeme, že čas odchodu je striktne stanovený na 13.00 h z dôvodu očakávanej piatkovej dopravnej špičky. Prosíme vás o dochvíľnosť, autobus odíde presne o 13.00 h, aby sa všetci fanúšikovia dopravili na zápas včas.

Poplatok za autobusový zájazd vo výške 16 Eur (vrátane vstupenky) je potrebné uhradiť priamo na mieste pred odchodom autobusu. Poplatok môžete uhradiť od 12.00 h do 13.00 h v reštaurácii pod krytou tribúnou štadióna.

Stretávka fanúšikov bude už od 12.00 h v reštaurácii pod krytou tribúnou štadióna. Čapovať sa bude pivo, kofola a od hladu sa budú podávať párky. 

Odchod autobusu z Uherského Hradišťa do Bratislavy bude okamžite po zápase a pevne veríme, že po víťazných oslavách zisku Československého Superpohára. Očakávaný návrat je o 22.45 h.

Pripomíname, že fanúšikovia, ktorí zvolia individuálnu dopravu, si vstupenky do sektora belasých môžu zakúpiť zajtra medzi 16:00 – 19:00 na Pasienkoch a v piatok v Uherskom Hradišti.

SLOVAN DO TOHO! 

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
Vydražte si dresy a pomôžte dobrej veci.
Permanentky na novú sezónu 2024/25.
Viacero individuálnych ocenení pre belasých.

Neprehliadnite

Pozývame vás na Tehelné pole.
Vydražte si dresy a pomôžte dobrej veci.
Permanentky na novú sezónu 2024/25.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.