Úvod Správy Vstupenky K dispozícii 500 vstupeniek na Československý Superpohár

K dispozícii 500 vstupeniek na Československý Superpohár

Vstupenky si budete môcť zakúpiť v pokladniciach na Pasienkoch alebo priamo pred zápasom v Uherskom Hradišti.

Premiérový ročník Československého Superpohára, v ktorom sa ŠK Slovan Bratislava stretne s FC Fastav Zlín, sa nezadržateľne blíži! Prvého víťaza tejto cennej trofeje spoznáme už v piatok 23. júna v Uherskom Hradišti (výkop zápasu o 18.00 h).

Naši fanúšikovia si môžu zakúpiť vstupenky do sektorov vyhradených pre priaznivcov ŠK Slovan. Cena vstupenky je organizátorom stanovená na 100 CZK, čo je podľa aktuálneho kurzu NBS 3,80 Eur. 

Predaj vstupeniek bude prebiehať na Pasienkoch v pokladnici č. 2 (od OC Polus) v týchto časoch:

Streda 21. júna od 16:00 do 19:00
Štvrtok 22. júna od 16:00 do 19:00

Ak si nestihnete zakúpiť vstupenky v Bratislave, môžete tak urobiť priamo pred zápasom na štadióne 1. FC Slovácko v Uherskom Hradišti (Stonky 566, Uherské Hradiště 686 01). Pre fanúšikov Slovana bude na štadióne vyhradená pokladňa pred sektormi D4 a D5 (viď. mapka), kde sa budú vstupenky predávať v deň zápasu od 16.30 h. Predaj bude prebiehať až do úvodného výkopu, ktorý je naplánovaný na 18.00 h. Upozorňujeme, že vstupenky si bude možné zakúpiť len v eurách.

ŠK Slovan má k dispozícii 500 vstupeniek do sektorov pre našich priaznivcov (D4 a D5). V prípade vypredania môže klub požiadať o ďalších 500 vstupeniek.

V Československom Superpohári si zaspomíname na slávne federálne časy a pobijeme sa o honor pomyselného kráľa československého futbalu. Naše mužstvo, do ktorého pribudli dve výrazné posily, bude potrebovať aj hlasivky našich verných fanúšikov. Ukážme našim západným susedom silu ŠK Slovan a podporme chalanov v čo najväčšom počte!

ŠK SLOVAN DO TOHO!

Plán štadióna v Uherskom Hradišti:

Slovan TV
Aktuálne novinky
Belasí sa v stredu o 13:00 predstavia v Dunajskej Strede.
Prehľad výsledkov mládeže.

Neprehliadnite

Guram Kašia po prehre v Žiline.
Čo nás čaká ďalej v Európe?

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.