Úvod Správy Niké liga Jarná domáca premiéra aj s fanúšikovskými aktivitami

Jarná domáca premiéra aj s fanúšikovskými aktivitami

Belasí v nedeľu o 15:00 vyzvú FC ViOn.

Takmer presne po dvoch mesiacoch sa belasí v súťažnom zápase vrátia na náš krásny futbalový stánok. ŠK Slovan v nedeľu o 15:00 vyzve na Tehelnom poli FC ViOn Zlaté Moravce. Jarnú domácu premiéru spestria aj fanúšikovské aktivity.

Ešte pred zápasom sme pre vás pripravili vedomostný kvíz, do ktorého sa budete môcť zapojiť prostredníctvom svojich smartfónov. Otázky sa viažu najmä k našim vzájomným zápasom s ViOnom, preto odporúčame pozorne čítať zápasové preview či informácie v bulletine.

Cez polčasovú prestávku je pripravená novinka, a to Belasé koleso šťastia. Do tejto súťaže sa zapojíte tým, že prejdete cez turniket na štadión. Spomedzi všetkých držiteľov permanentiek a vstupeniek, ktorí sa budú nachádzať na Tehelnom poli, vyžrebujeme troch šťastlivcov, ktorí si cez prestávku na ploche zatočia Belasým kolesom šťastia. V hre je 14 skvelých cien, hlavnou cenou je letecký zájazd do Turecka k moru pre 2 osoby na 8-10 dní od CK DAKA. Nasledujú ďalšie ceny od ŠK Slovan Bratislava ako je originálny dres či permanentka na novú sezónu, a od klubových partnerov Niké, YEME, 11TEAMSPORTS či ceny od Staropramen, Karireal, PEPSI, Italmarket Slovakia a Sladké menovky.

V nedeľu sa stretne líder Niké ligy s jej posledným tímom, Zlaté Moravce zatiaľ získali štyri body. Počas zimy sa však posilnili a v ich kádri nájdeme zaujímavé mená. Medzi nimi je náš odchovanec Karol Mészáros, ďalší náš bývalý hráč a útočník Marek Kuzma, či gruzínsky legionár Iuri Tabatadze. ViOn do jari vstúpil prehrou 0:2 s Banskou Bystricou.

Belasí doma s ViOnom vyhrali posledných sedem domácich ligových zápasov, táto šnúra trvá od leta 2017. Veríme, že v nedeľu aj s vašou podporou pridáme ôsmy domáci triumf v rade.

S naším odchovancom sme sa porozprávali o Taliansku, kde Strelo 2 roky pôsobil, no užili sme si aj medzinárodny juniorský turnaj DAKA Cup v Šamoríne spolu s Kucom, Tigranom a Milanom Borjanom.
Juraj Kucka o svojej rekonvalescencii po zranení.
David Strelec nielen o zápase v Dunajskej Strede.