Úvod Správy Fanúšikovia Belasé koleso šťastia so skvelými cenami už v nedeľu

Belasé koleso šťastia so skvelými cenami už v nedeľu

Vyhrať môže ktokoľvek, kto sa bude nachádzať na štadióne.

Nová polčasová súťaž pre všetkých slovanistov a slovanistky, ktorí navštívia naše domáce zápasy v Niké lige! Už na najbližšom domácom stretnutí so Zlatými Moravcami si traja z vás budú môcť zatočiť Belasým kolesom šťastia, ktoré ponúka skvelé ceny.

Do Belasého kolesa šťastia sa nemusíte nijako prihlasovať či registrovať. Stačí prísť na Tehelné pole. Spomedzi držiteľov permanentiek a vstupeniek, ktorí sa aktuálne budú nachádzať na štadióne, vyžrebujeme na každom domácom zápase Niké ligy troch súťažiacich.

Po vyhlásení hlásateľom sa traja súťažiaci na začiatku polčasovej prestávky dostavia na hraciu plochu, kde už bude pripravené Belasé koleso šťastia. Každý súťažiaci si zatočí kolesom (je potrebné, aby sa aspoň trikrát otočilo okolo svojej osi), a šípka ukáže na jednu zo 14 cien. Hlavnou cenou je letecký zájazd do Turecka k moru pre 2 osoby na 8-10 dní od CK DAKA. Nasledujú ďalšie ceny od ŠK Slovan Bratislava ako je originálny dres či permanentka na novú sezónu, a od klubových partnerov Niké, YEME, 11TEAMSPORTS či ceny od Staropramen, Karireal, PEPSI, Italmarket Slovakia a Sladké menovky.

Do súťaže sa budú môcť zapojiť len fanúšikovia starší než 18 rokov. Výhru v podobe poukazu odovzdá súťažiacim na hracej ploche zástupca ŠK Slovan Bratislava, nárok na výhru je potrebné uplatniť zaslaním mailu na marketing@skslovan.com.

Belasé koleso šťastia bude súčasťou každého domáceho zápasu Niké ligy, pričom vyhrať môžete už na najbližšom domácom stretnutí so Zlatými Moravcami, ktoré sa odohrá v nedeľu na Tehelnom poli.

Zoznam cien v Belasom kolese šťastia

Hlavná cena:  Letecký zájazd od Turecka k moru pre 2 osoby na 8-10 dní v hodnote 1.438 Eur od CK DAKA.

Poukaz na rok tipovania v hodnote 365 Eur od generálneho partnera klubu Niké.