Úvod Správy Mládež Akadémia ŠK Slovan pozýva na Letný futbalový kemp (kapacita plne obsadená)

Akadémia ŠK Slovan pozýva na Letný futbalový kemp (kapacita plne obsadená)

Kemp sa uskutoční 4. – 8. júla 2022 vo Svätom Jure.

Akadémia ŠK Slovan už tradične aj počas tohto leta organizuje Letný futbalový kemp. Uskutoční sa v termíne od 4. júla do 8. júla na štadióne v Svätom Jure. Kemp je určený pre vekové kategórie od U8 po U13.

Pre účastníkov kempu je pripravený zaujímavý program, ktorý bude nielen o futbale. „Na každý deň je pre účastníkov pripravený bohatý program pod vedením trénerov z Akadémie ŠK Slovan. Okrem tréningových jednotiek to budú rôzne súťaže, prednášky či iné aktivity. Plánujeme využiť miestne kúpalisko a radi by sme privítali aj hráčov A-tímu na krátku motivačnú besedu. V samotných tréningoch sa prioritne zamierame na rozvoj technických zručností a ich aplikáciu v hre, taktiež na rozvoj koordinačných a kognitívnych schopností. Kemp je prístupný nielen pre hráčov ŠK Slovan, radi privítame aj záujemcov z iných klubov. Veríme, že rovnako ako po minulé roky zažijú účastníci okrem kvalitných tréningov aj kopec zábavy a pozitívnych emócií,“ povedal mládežnícky tréner Patrik Lipnický, ktorý má pod palcom organizáciu Letného kempu.

Kemp sa uskutoční v areáli štadióna v Svätom Jure, čiže len neďaleko od Bratislavy a bude teda fungovať na dennej báze (bez ubytovania). Je určený pre vekové kategórie od U8 až po U13.

Kapacita kempu už bola plne obsadená, v tejto chvíli teda nie je možné sa ďalej prihlasovať. Ďakujeme za pochopenie.

Kontakt:

Mgr. Patrik Lipnický

tel.: +421 908 705 008

mail: kemp@skslovan.com

Slovan TV
Aktuálne novinky
V akej zostave dnes nastúpia belasí?
ŠK Slovan Bratislava B – MŠK Púchov 1:4.
Vychutnajte si elektrizujúcu atmosféru na Tehelnom poli počas zápasu 3. predkola Európskej ligy medzi ŠK Slovan Bratislava a Olympiakos FC.

Neprehliadnite

Vychutnajte si elektrizujúcu atmosféru na Tehelnom poli počas zápasu 3. predkola Európskej ligy medzi ŠK Slovan Bratislava a Olympiakos FC.
ŠK Slovan Bratislava prehral s gréckym majstrom Olympiakosom Pireus v jedenástkovom rozostrele po remíze 2:2 v odvetnom zápase 3. predkola Európskej ligy. V play-off o skupinu Konferenčnej ligy si zmeriame sily s majstrom Bosny a Hercegoviny Zrinjski Mostar.
André Green vás pozýva na odvetu s Olympiakosom.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.