Úvod Správy Juniori Juniorka chce zlomiť nepriaznivú sériu

Juniorka chce zlomiť nepriaznivú sériu

Juniori Slovana Bratislava v nedeľu o 14:30 privítajú Trebišov.

Naši juniori v 8. kole II. ligy privítajú v nedeľu o 14:30 súpera z Trebišova. Veľmi dôležitý zápas sa odohrá na hlavnej hracej ploche štadióne Pasienky.

Permanentkári majú vstup na zápas zahrnutý v cene svojej permanentnej vstupenky, cena bežnej vstupenky je 3 eurá.

Juniori Slovana v závere júla ešte v druhom kole deklasovali favorizovanú Skalicu 4:0. Odvtedy však čakajú na strelený gól i bodový zisk, i keď k nemu boli viackrát blízko. Stačí si spomenúť na domáce duely s Komárnom či Dubnicou, keď belasí v prípade lepšej efektivity mohli pokojne bodovať.

Realita je však taká, že spadli na šestnástu priečku tabuľky. Naposledy prehrali v bratislavskom derby s Petržalkou 0:3. „Je tam zlá séria, ktorá chtiac-nechtiac rezonuje v našich hlavách. Ale snažíme sa to prekonať, napríklad aj v tréningoch sa viac koncentrujeme na zakončenie. Som presvedčený, že nepriaznivú sériu zlomíme a v nedeľu vyhráme,“ povedal kapitán juniorky Martin Hubert.

Belasí sú síce až šestnásti, avšak rozdiely sú tesné. V prípade plného bodového zisku v súboji s Trebišovom môžu poskočiť na trináste miesto. Je to šesťbodový zápas, keďže Trebišov je pätnásty s rovnakým bodovým ziskom ako naši juniori. Tri body nazbieral za remízy v Košiciach, Bardejove a doma so Šamorínom. Naposledy prehral doma s nováčikom z Púchova 0:1.

„Čaká nás možno jeden z kľúčových zápasov celej jesennej časti. Poctivo trénujeme a zodpovedne sa pripravujeme. Nechceme hľadať výhovorky, že sme mladí a menej skúsení, pretože ostatné tímy musíme prekonať inými, vlastnými prednosťami. Nálada v tíme je stále bojovná, sme nastavení víťazne a urobíme maximum, aby sme doma zvíťazili,“ doplnil Martin Hubert.

Duel ŠK Slovan Bratislava juniori – SLAVOJ Trebišov sa začína v nedeľu 8. septembra o 14:30 na Pasienkoch. Permanentkári majú vstup na zápas zahrnutý v cene svojej permanentnej vstupenky, cena bežnej vstupenky je 3 eurá. Duel naživo odvysiela aj Futbalnet.TV.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Filip Lichý a Žan Medved si v súboji s Trenčínom pripísali súťažné debuty v belasom.
Belasí sa v predposlednom kole základnej časti predstavia v Nitre.

Neprehliadnite

Súčasťou najúspešnejšieho slovenského klubu sa stal účastník majstrovstiev sveta 2010 i majstrovstiev Európy 2016 a rodený Bratislavčan Vladimír Weiss ml. Vlado vitaj na Tehelnom poli 💙⚽️
Pokladňa sa nachádza hneď za B-tribúnou od Bajkalskej ulice.
Dnes sa v priestoroch Tehelného poľa uskutočnila tlačová konferencia ŠK Slovan Bratislava.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.