Úvod Správy Mládež Starší dorast z náročného týždňa s tromi bodmi

Starší dorast z náročného týždňa s tromi bodmi

Prehľad výsledkov mládežníckych tímov ŠK Slovan počas uplynulého týždňa.

Počas uplynulého týždňa pokračovali aj mládežnícke súťaže. Náš starší dorast odohral hneď dva náročné duely v Trenčíne a potom doma so Žilinou. Belasí skvele zvládli zápas v Trenčíne, kde po troch góloch z druhého dejstva zvíťazili rozdielom triedy. Tri body z horúcej pôdy žiaľ belasí nepotvrdili v domácom prostredí. V súboji so Žilinou ťahali za kratší koniec a prehrali 1:3. V tabuľke je náš starší dorast siedmy, má však ešte jeden zápas k dobru.

Mladší dorastenci zatiaľ v novom ročníku odohrali len jeden duel, ďalšie tri zápasy boli odložené na neskorší termín. Naša U17 predviedla v derby s Trnavou skvelý návrat do stretnutia, keď po prvom polčase prehrávala 0:2. Hneď v 46. minúte však Timotej Murcko znížil a o šesť minút neskôr Tobias Čongrády vyrovnal na konečných 2:2. Menej sa darilo našej „šestnástke,“ ktorá v Trnave tesne prehrala 0:1.

Výborný vstup do sezóny zažívajú naši starší žiaci, ktorí v prvom kole zdolali Levice 3:1 a v druhom kole deklasovali Trenčín 6:2. Na premiérový gól v novej sezóne čaká naša U14, tá v prvom súboji remizovala s Levicami 0:0 a počas víkendu podľahla Trenčínu tesne 0:1.

 

Slovan U19 – I. liga staršieho dorastu

3. kolo

AS Trenčín – ŠK Slovan 0:3 (0:0) – góly Lichý, Lacko, Dohnanský

Zostava Slovana: Zváč – Valentín, Orság, Lacko, Tóth (46. Floriš), Lichý, Lavrinčík, Rosenberger (87. Lieskovský), Čerepkai (71. Dohnanský), Szetei (83. Krišica), Matoš (87. Sabadoš)

4. kolo

ŠK Slovan – MŠK Žilina 1:3 (1:2) – Lacko

Zostava Slovana: Zváč – Galovič, Lacko, Tóth (74. Krišica), Floriš (46. Lieskovský), Lichý, Lavrinčík, Rosenberger (57. Dohnanský), Čerepkai, Szetei (74. Sopóci), Matoš (63. Sabadoš)

 

Slovan U17 – I. liga mladšieho dorastu

2. kolo

Spartak Trnava – ŠK Slovan 2:2 (2:0) – Murcko, Čongrády

Zostava Slovana: S. Mateleha – Zámečník (46. Turčánik), Molčan, Hečko, Koseček, Sečanský, Kušnír (59. Thorpe), Čongrády (75. Kazimír), Hasoň (59. P. Dornai), Murcko (65. Hudec), Božik

 

Slovan U16 – I. liga mladšieho dorastu

2. kolo

Spartak Trnava – ŠK Slovan 1:0 (0:0)

Zostava Slovana: Vajda – D. Murár, Polák, Kachnič, Alex, Rehuš, Riznič (60. M. Trusina), Pištek (60. V. Mateleha), Nagy (66. Meszároš), Benko, Vaško (41. Mišovič)

 

Slovan U15 – I. liga starších žiakov

2. kolo

AS Trenčín – ŠK Slovan 2:6 (2:4) – Marcelli, Rehuš, Balko, Masaryk, Svoboda

Zostava Slovana: Horvát – Hipp, Svoboda, R. Slovák (41. Homola), Šalkovič (41. Lendel), Marko (65. Nemeškürti), Marcelli, Masaryk (65. Kmeť), Balko (57. Ivanics), S. Murár (57. Sikorjak), Rehuš

 

Slovan U14 – I. liga starších žiakov

2. kolo

AS Trenčín – ŠK Slovan 1:0 (0:0)

Zostava Slovana: Vydarený – Jurišta, Kováč (62. Ruža), Kuchta, S. Dornai (36. Arnold), Husarčík (50. J. Slovák), Gašpar (60. Bodnár), Lobodáš (60. Spišiak), Želipský (50. Filkor), Tománek, Klaučo

Slovan TV
Aktuálne novinky
Náš kanonier zažiaril dvomi gólmi a jednou asistenciou.
ŠK Slovan Bratislava na čele s hráčmi ďakujú všetkým deťom zo základných škôl a futbalových klubov z celého Slovenska a aj z Čiech.
Marin Ljubičič bol z pozície striedajúceho hráča hrdinom belasých.

Neprehliadnite

Marin Ljubičič bol z pozície striedajúceho hráča hrdinom belasých.
Názory trénerov po zápase 1. kola skupinovej fázy Európskej ligy ŠK Slovan Bratislava – Besiktas JK.
ŠK Slovan zvíťazil v zápase UEFA Europa League nad Besiktasom JK 4:2.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.