Úvod Správy Futsal Tradičné derby vo futsalovom štýle už v piatok večer!

Tradičné derby vo futsalovom štýle už v piatok večer!

ŠK Slovan Bratislava futsal sa v piatok o 19.30 h stretne s Bíli Andeli-futsal.

Slovan Bratislava a Trnava sú tradiční rivali, ktorých súboje vždy pútali pozornosť fanúšikov a prinášali nezabudnuteľné príbehy. Tradičné derby sa teraz uskutoční aj na futsalovej scéne, belasí v piatok večer privítajú trnavských Bílich Andelov.

Vstup pre fanúšikov je voľný. Znovu sa môžete tešiť aj na chutné pivo Lobkowicz, ktoré sa bude čapovať zadarmo. Úvodný výkop zápasu je v piatok 9. februára o 19.30 h v HANT Aréne.

Slovan suverénne vedie ligu, v štrnástich kolách získal 38 bodov pri skóre 130:21. Bíli Andeli sú na šiestom mieste, zatiaľ získali 18 bodov pri skóre 52:65. V prvom vzájomnom zápase sezóny vyhral Slovan v Trnave pred 1238 divákmi vysoko 9:0. Hetrikom sa blysol Kyjovský, dva góly strelil Rafaj a raz sa presadili M. Zdráhal, Rick, Michalec a Záruba.

Za Slovan premiérovo nastúpi 24-ročný Španiel Sergio Solano, ktorý je najnovšou posilou belasých. „Príprava na zápas prebieha tradične, stále je to ešte len základná časť. K tímu sa počas predchádzajúceho týždňa pripojil Sergio Solano, ktorý osviežil atmosféru, v šatni teraz počuť angličtinu, čo zažívame po prvýkrát (úsmev). Verím, že Solano bude platnou posilou a že sa dobre ukáže už v piatkovom zápase. Zranení hráči sa dávajú pomaly dokopy, jedine Marek Bahna už v tejto sezóne zrejme nenastúpi. V Trnave sme na jeseň vyhrali 9:0, no každý zápas je iný, preto nesmieme nič podceniť. Chceme vyhrať a vylepšovať veci v našej hre,“ povedal tréner Slovana Martin Rejžek.

Belasí veria, že podobne ako v súboji s Pinerolou ich do hľadiska príde podporiť viac fanúšikov. „Atmosféra na zápase s Pinerolou bola fantastická. Verím, že aj teraz príde viac fanúšikov, ktorých touto cestou pozývam do hľadiska. Pokúsime sa im odvďačiť dobrým výkonom a víťazstvom,“ uzavrel Martin Rejžek.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Lukáš Pauschek oslávil 31. narodeniny víťazstvom a ´takmer-gólom´.
Názory trénerov po zápase 17. kola Niké ligy FK Železiarne Podbrezová – ŠK Slovan Bratislava (0:6).
FK Železiarne Podbrezová – ŠK Slovan Bratislava 0:6.

Neprehliadnite

Ideálny vianočný darček pre každého slovanistu.
ŠK Slovan Bratislava – MFK Skalica 1:0.
ŠK Slovan Bratislava – LOSC Lille 1:1.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.