Úvod Správy Futsal Bratislavské futsalové derby už v piatok večer!

Bratislavské futsalové derby už v piatok večer!

V piatok o 19.30 h sa stretne ŠK Slovan Bratislava s Pinerolou Futsal 1994.

Blíži sa bratislavské derby, súboj dvoch veľkých rivalov a zároveň účastníkov minuloročného finále. Belasí ako obhajcovia titulu privítajú v piatok o 19.30 h v HANT Aréne svojho rivala Pinerolu Futsal. Pre fanúšikov je vstup voľný. Pripravené je pre nich čapované pivo Lobkowicz zadarmo i atraktívna tombola, ktorej výťažok bude určený OZ Deťom pre život.

Belasí sú v lige ako jediní bez prehry a súťaž vedú s trojbodovým náskokom pred Wild Boys Bratislava. Pinerola ako minuloročný finalista vstúpila do sezóny zle, no postupne sa vrátila na víťaznú vlnu. V kádri má štyroch Brazílčanov a vyhrala posledné štyri zápasy, z toho až tri výsledkom 8:1. Pinerola je piata a v základnej časti už zrejme neohrozí postavenie Slovana. Dá sa však očakávať, že v play-off pôjdu oba tímy ďaleko a možno sa opäť stretnú vo finále.

Slovan ešte pod hlavičkou Slov-Matic FOFO v minulej sezóne zdolal Pinerolu vo finále play-off v dramatickej päťzápasovej sérii. V prvom vzájomnom súboji prebiehajúcej sezóny belasí jasne triumfovali 9:1, teraz sa však dá očakávať o poznanie vyrovnanejší súboj.

Vstup na zápas je voľný. Fanúšikovia sa budú môcť občerstviť chutným pivom Lobkowicz, ktoré sa bude čapovať zadarmo. Takisto je pripravená atraktívna tombola, v ktorej budete môcť vyhrať vecné ceny od ŠK Slovan Bratislava, pivovaru Lobkowicz, sortiment od spoločnosti ekaviareň i kvalitné moldavské vína. Výťažok z dražby bude venovaný OZ Deťom pre život, ktoré pomáha deťom bojujúcim s onkologickými ochoreniami.

Pozývame vás na bratislavské derby, ktoré bude ozdobou futsalového diania na Slovensku. Slovan do toho!

Slovan TV
Aktuálne novinky
Ezekiel Henty strelil v tejto sezóne sedem presných zásahov.
Zápas sa odohrá o 15:00 na Pasienkoch.
Názory trénerov po zápase Konferenčnej ligy UEFA 2021/22 ŠK Slovan Bratislava – FC Kodaň (1:3).

Neprehliadnite

ŠK Slovan v prvom zápase Konferenčnej ligy UEFA prehral s FC Kodaň 1:3. V najbližšom zápase Konferenčnej ligy sa predstavíme 30. septembra o 21:00 na štadióne PAOK FC.
Registrácia škôl a futbalových klubov ukončená.
Samuel Mráz v rozhovore po príchode do Slovana Bratislava.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2021 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.