Slovan U16 - 1. liga mladších dorastencov, 24. kolo

MFK Zemplín Michalovce – ŠK Slovan Bratislava 0 : 1 (0 : 0) Gól: Canolli

Zostava: Balog – Lengyel (Lembak), Bachna, Lužák, Richter (Hrica) - Gendiar, Horváth (Holocsy), Kotúček - Veľký, Cannoli, Kireth (Lukáček)

Attila Illés, tréner U16:

Zápas veľmi kľudnom a príjemnom prostredí. Prvý polčas sme boli veľmi bojazliví a ustráchaní. Chýbal nám väčší pokoj na lopte a predfinálna a finálna fáza nám nefungovala podľa predstáv. Druhý polčas sme boli oveľa aktívnejší a smerom dopredu to bolo omnoho lepšie. Hrali sme kolmejšie a urobili sme množstvo nábehov v krajných priestoroch. Gól sme dali po peknej spolupráci Hrica - Cannoli. Za výkon v druhom polčase si chalani zaslúžia pochvalu.

Slovan U17 - I. liga mladších dorastencov, 24. kolo

MFK Zemplín Michalovce - ŠK Slovan Bratislava 3 : 1 (2 : 0)  Gól: Flannery

Zostava: Vydarený - Fronko, Spišák, Arnold (Tománek), Meliš (Held) – Jurišta (Kozyk), Denko – Husarčík (Gašpar), Murár, Dornai (Želipský) - Flannery

Marián Bochnovič, tréner U17:

V úvodných dvadsiatich minútach sme inkasovali dva góly po štandardných situáciách, prvý padol z pokutového kopu a druhý z priameho kopu. Na góly sme do polčasu už nedokázali odpovedať. Chýbal nám lepší pohyb, viazla nám prechodová fáza a súhra pri výstavbe útoku. Nevedeli sme sa vysporiadať aj s horšou kvalitou terénu. V druhom polčase sme pritlačili domácich na ich polovici, no chýbala myšlienka alebo lepšia finalizácia v zakončení. Kontaktný gól sa nám podarilo dať desať minút pred koncom, keď Held našiel centrom v šestnástke Flanneryho a ten pohotovo zakončil. Už keď sme zvyšovali tlak, tak sme inkasovali po centrovanej lopte, keď sme zabudli na hráča v šestnástke, ktorý hlavou uzavrel skóre. S celozápasovým výkonom nemôžeme byť vôbec spokojní.

Slovan U19 – I. liga starších dorastencov, 24. kolo

ŠK Slovan Bratislava – MFK Zemplín Michalovce  3 : 2 (1 : 1) Góly: Maroš, Murár, Balko

Zostava: A. Mikoláš – Y. Kozák, D. Murár, T. Marušin , R. Slovák, S. Benko,  M. Marko  (81. P. Schmidt), J. Šalkovič  (46. M. Mišovič), A. Maroš (89. B. Súkenník), T. Balko (69. M. Nemeškürti), B. Rusnák (69. Z. Ivanics)

Michal Suchomel, tréner U19:

V tomto zápase prevládali ofenzívne fázy hry nad defenzívnymi fázami, čoho výsledkom bolo spolu päť strelených gólov a veľa nevyužitých príležitostí na oboch stranách.