Úvod Správy Vstupenky Predlžujeme platnosť kódu na kúpu vstupeniek na Ferencváros

Predlžujeme platnosť kódu na kúpu vstupeniek na Ferencváros

Informácie o predaji vstupeniek na zápas s Ferencvárosom.

Ako sme vás v piatok informovali, na Ferencváros zostáva v predaji posledných pár tisícok vstupeniek. Keďže chceme vypredať Tehelné pole fanúšikmi Slovana, zotrváme pri uzamknutom predaji pre permanentkárov, fanúšikov so vstupenkami na Batumi a fanúšikov, ktorí si počas posledných rokov kupovali vstupenky/permanentky na naše domáce zápasy. 

Z tohto dôvodu predlžujeme platnosť unikátneho kódu na kúpu vstupeniek, ktorý vám bol odoslaný v stredu večer prostredníctvom Ticketmedia.sk. Pokiaľ ste ešte svoj kód naplno nevyužili, čiže ste si buď nekúpili vstupenku, alebo ste nevyčerpali maximálne povolený počet štyroch vstupeniek, môžete tak ešte urobiť do utorka 19. júla do 23:59

Táto možnosť sa týka všetkých fanúšikov, ktorí obdržali unikátne kódy - čiže permanentkárov, fanúšikov so vstupenkami na Batumi a tých, ktorí si nedávno kúpili vstupenku/permanentku na nové Tehelné pole. 

Cez svoj unikátny kód si vstupenku/vstupenky môžete zakúpiť nepretržite online na Ticketmedia.sk. Ako alternatívu ponúkame aj možnosť osobnej kúpy na pokladnici štadióna Tehelné pole, ktorá bude otvorená v pondelok 18. júla i utorok 19. júla v čase od 15:30 do 20:00

Ak ste si nenašli mail od Ticketmedia.sk, skontrolujte si prosím priečinok spam/reklama. 

V predaji je posledných 6 000 vstupeniek

K dispozícii je už len približne posledných 6 000 vstupeniek do uzamknutého predaja. Neváhajte a využite túto exkluzívnu možnosť nákupu vstupeniek v uzamknutom predaji a buďte súčasťou veľkého zápasu na Tehelnom poli.

SPOLU VYPREDAJME TEHELNÉ POLE! 

Cieľom uzamknutého predaja je poskytnúť vstupenky do predaja našim fanúšikom a nie fanúšikom hosťujúceho klubu a to z dôvodu čo najväčšej podpory našich fanúšikov pre našich hráčov a zároveň dosiahnutia maximálnej bezpečnosti na štadióne.

Čo je to uzamknutý predaj?

Uzamknutý predaj je určený pre fanúšikov ŠK Slovan, ktorí si v nedávnej minulosti zakúpili vstupenky alebo permanentky na zápasy Slovana a zanechali nám v databáze platný e-mail.

Ak mám unikátny kód, mám garantované 4 vstupenky?

Nie. Neváhajte a nakupujte rýchlo, pretože v predaji je už len posledných približne 6000 vstupeniek. 

Bude potrebné meno a priezvisko na nákup vstupenky?

V zmysle súčasnej legislatívy sme povinní pri predaji vstupenky uchovávať osobné údaje každého fanúšika (meno, priezvisko, dátum narodenia a bydlisko). V praxi to znamená, že pri kúpe vstupenky je potrebné na Ticketmedia.sk (alebo na pokladnici) zadať Vaše osobné údaje. Ak kupujete viac vstupeniek, ku každej prosím uveďte osobné údaje toho fanúšika, ktorý reálne využije zakúpenú vstupenku.
Meno a priezvisko bude vytlačené priamo na vstupenke a nie je možné ho neskôr meniť či prepisovať. Akákoľvek takto upravovaná vstupenka stráca platnosť. Pri vstupe na štadión sme povinní kontrolovať uvedené meno a priezvisko na vstupenke s totožnosťou fanúšika.

Cenník vstupeniek

Kategória Sektory Cena vstupenky
Kotol C101 až C104 12,00 €
III. kat. C201 až C206 15,00 €
II. kat. B101 až B209 18,00 €
I. kat. A101 až A103, A109 až A111, A201 až A204 20,00 €
Premium A104, A108 30,00 €
VIP Silver V05, V06, V07 130,00 €
VIP Gold V03, V04, V05 200,00 €
Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
Hlasy z kabíny po odvetnom zápase v Severnom Macedónsku.
Názory trénerov po odvete 1. kola kvalifikácie Ligy majstrov UEFA 2024/25 s FC Struga (2:1).
FC Struga – ŠK Slovan Bratislava 1:2.

Neprehliadnite

ZOSTRIH | FC Struga – ŠK Slovan Bratislava 1:2
K Slovan v odvete 2. kola kvalifikácie Ligy majstrov UEFA zvíťazil v Ohride nad FC Struga 2:1. Belasí nadviazali na domáci triumf 4:2 a postúpili do druhého kvalifikačného kola, v ktorom bude naším súperom slovinský klub NK Celje. Prvý zápas odohráme budúcu stredu v Celje.
Aj David Strelec sa už v tejto chvíli nachádza v lietadle smerujúcom do Severného Macedónska.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.