Úvod Správy Vstupenky Bude Tehelné pole čochvíľa vypredané?

Bude Tehelné pole čochvíľa vypredané?

O vstupenky na Ferencváros sa strhla obrovská bitka.

Po tridsiatich rokoch na seba v európskom pohári opäť narazia Slovan Bratislava a Ferencváros. Prestížna konfrontácia slovenského a maďarského šampióna v druhom kole kvalifikácie Ligy majstrov púta už teraz veľkú pozornosť fanúšikov.

Svedčí o tom aj aktuálny počet predaných vstupeniek. V súčasnosti sa blížime k číslu 9 000 predaných vstupeniek. Ďalších 5000 fanúšikov má ešte do sobotňajšej polnoci nárok na svoje miesto v rámci predkupného práva.  

Polovica kapacity štadióna je prakticky už teraz zaplnená. „Očakávame totiž, že 5000 fanúšikov využije predkupné právo na svoje miesto. V predaji potom zostane posledných pár tisícok vstupeniek. Radíme fanúšikom, nech nevyčkávajú, pretože v Bratislave sa v dobrom slova zmysle strhla doslova bitka o vstupenky. Očakávame, že zápas s Ferencvárosom bude v priebehu nasledujúcich dní vypredaný,“ povedal marketingový riaditeľ klubu Tomáš Straka.

Slovan v tomto špecifickom prípade neposkytol vstupenky do voľného predaja. Klub chce zabrániť opakovaniu scenára z roku 1992, keď boli v domácich sektoroch premiešaní fanúšikovia Slovana a Ferencvárosu. Cieľom je zabezpečiť maximálnu bezpečnosť a samozrejme, vypredať domáce sektory slovanistami.

Vstupenky sú v uzamknutom predaji dostupné pre permanentkárov, fanúšikov, ktorí si zakúpili vstupenky na Dinamo Batumi, a priaznivcov, ktorí si počas posledných rokov kupovali vstupenky/permanentky na domáce zápasy Slovana.

„Máme informácie o tom, že naši fanúšikovia si medzi sebou zháňajú unikátne kódy. My však zotrváme pri tomto nastavenom spôsobe uzamknutého predaja, vzhľadom na čo najvyššiu mieru bezpečnosti a snahu vypredať Tehelné pole slovanistami. Zároveň sa obraciame na našich priaznivcov – využite unikátne kódy len v prospech seba a fanúšikov, ktorých dobre poznáte a dôverujete im. Každá vstupenka sa predáva na meno a priezvisko,“ doplnil Tomáš Straka.

Aj hráči cítia, aký dvojzápas nás všetkých čaká. „Keď hral naposledy Slovan s Ferencvárosom, mal som len necelé tri roky. Dobre však viem, čo tento zápas znamená pre všetkých fanúšikov. Ešte v nás doznieva emócia z obratu v Batumi, avšak už sa pozeráme dopredu a na ďalšie méty. My na ihrisku urobíme maximum, aby sme uspeli. Veríme, že sme si po Batumi priklonili fanúšikov späť na svoju stranu. Veľa by pre nás znamenalo, ak by Tehelné polo bolo o necelé dva týždne doslova belasé a vypredané. Ak nie teraz, tak už potom asi nikdy. Aj my hráči dostávame veľa prosieb o lístky. Všetkým vyhovieť nemôžeme, no len to dokazuje, aký je o zápas obrovský záujem,“ povedal kapitán tímu Vladimír Weiss ml.  

 

Slovan TV
Aktuálne novinky
Najlepší vianočný darček = belasý vianočný darček.
Vladimír Weiss ml. o svojom aktuálnom zdravotnom stave.
Belasí by sa vo štvrťfinále Slovnaft Cupu stretli s Podbrezovou.

Neprehliadnite

Ideálny vianočný darček pre každého slovanistu.
ŠK Slovan Bratislava – MFK Skalica 1:0.
ŠK Slovan Bratislava – LOSC Lille 1:1.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.