Úvod Správy Fanúšikovia Fanúšikovia Slovana ponúkajú pomocnú ruku starším ľuďom

Fanúšikovia Slovana ponúkajú pomocnú ruku starším ľuďom

Ultras Slovan počas pandémie koronavírusu pomáhajú starším ľuďom.

Ako sme vás už v pondelok informovali, fanúšikovské zoskupenie Ultras Slovan sa rozhodlo počas pandémie koronavírusu podať pomocnú ruku starším ľuďom v súvislosti so zabezpečením základných potrieb a potravín.

Fanúšikovia opäť ukázali veľké srdce a v rámci svojich možností ponúkajú starším ľuďom v Bratislave dovoz potravín. Ak patríte medzi rizikové skupiny (starší ľudia), môžete už oddnes osloviť fanúšikov na dovoz potravín k sebe domov. Stačí zavolať na tel. číslo +421948537011 a prečítať si nižšie uvedený návod.

Návod na dovoz potravín domov

1. Zavolajte na tel. číslo +421948537011 v čase od 10:00 do 13:00 a informujte operátora, o aké potraviny máte záujem a kam ich majú fanúšikovia doručiť.

2. Operátor pošle dobrovoľníka, o ktorom vás bude informovať telefonicky z čísla +421948537011. Dobrovoľník k vám príde v dohodnutom termíne, vyzdvihne si peniaze a informácie o nákupe. Nákup vám následne prinesie aj s výdavkom.

3. Služba je zadarmo. Platíte len za svoj nákup (objednávajte si najmä základné potraviny, t.j. nie chipsy, čokoláda a pod.).

4. Dobrovoľník z radov fanúšikov urobí nákup potravín v najbližšom možnom obchode pri vašom bydlisku. Pamätajte, že niektoré potraviny môžu byť nedostupné či vykúpené, za čo už nikto z nás nemôže.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Rozhovor s trénerom Darkom Milaničom.
Vladimír Weiss naplno trénuje s mužstvom a je pripravený na zápas s Ružomberkom.
Kedy a s kým v 10. – 13. kole Fortuna ligy?

Neprehliadnite

Svoju účasť je potrebné vopred nahlásiť prostredníctvom formulára.
Rozhovor s trénerom Darkom Milaničom.
Vladimír Weiss naplno trénuje s mužstvom a je pripravený na zápas s Ružomberkom.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.