Úvod Zápasy Sezóna 2021/22 Európska konferenčná liga UEFA Skupina F: ŠK Slovan Bratislava - PAOK FC
Konferenčná liga | 2021 / 22 | Skupina F | 25. november 2021 o 18:45 | Tehelné Pole
0 : 0
( 0 : 0 )
PAOK FC

V mrazivom počasí začali belasí aktívne, a napádaním sa snažili získavať lopty aj na polovici súpera. Z úvodnej snahy rezultovala strela Weissa, ktorú Paschalakis pokryl. PAOK sa postupne dostal do tempa a prišli aj fázy, keď sme museli brániť v hlbšom bloku. Najväčšiu šancu hostí mal Biseswar, ktorý sám na šestnástke mieril nad. Belasí mali svoju veľkú príležitosť v 43. minúte, keď Medveděv prenikol po pravej strane a len málo chýbalo, aby otvoril skóre.

Po prestávke pokračoval obraz hry, keď obe mužstvá nechceli urobiť chybu a bojovali o každý meter ihriska. Belasí začali hroziť zo vzduchu. Agbo hlavičkoval po rohu tesne vedľa. Zmrhal v 61. min pekne centrom našiel Greena, jeho hlavičku chytil Paschalakis. Šwiderski v 78. min podnikol kontru, mieril tesne vedľa. V závere sa už napriek snahe belasých strhnúť triumf na svoju stranu skóre nezmenilo.

ŠK Slovan Bratislava – PAOK FC 0:0