Úvod Zápasy Sezóna 2021/22 Európska konferenčná liga UEFA Skupina F: ŠK Slovan Bratislava - PAOK FC
Konferenčná liga | 2021 / 22 | Skupina F | 25. november 2021 o 18:45 | Tehelné Pole
0 : 0
( 0 : 0 )
PAOK FC

Vladimír Weiss st.
(tréner Slovana)

„Chceli sme vyhrať, chceli sme byť trochu aktívnejší ako ukázal priebeh. Chýbala nám väčšia kvalita a dravosť v útoku. S výkonom som spokojný čo sa týka defenzívy, snahy a dobrého bránenia, no vpredu sme neboli takí nebezpeční, aby sme vyhrali. Malo tam byť viac nábehov za obrannú líniu, ktorá hrala dosť vysoko. V prvom polčase sme si po dobrej akcii vytvorili jednu veľkú príležitosť a nejaké pološance či centre, hostia mali tiež šancu. Nechceli sme to úplne otvoriť, chceli sme stále žiť, hráčom som hovoril, že aj v 80. minúte je stav 0:0 dobrý, pretože potom sme mohli zariskovať. Videli sme však, že keď sme to trochu otvorili, PAOK bol okamžite nebezpečný a išiel do brejkov. Stále si však myslím, že sa s nimi dalo dnes hrať lepšie a pri takom našom lepšom dni sme ich mohli zdolať. Remíza je možno spravodlivá, čo sa týka toho, čo oni chceli hrať, málo pre nás pri pohľade na to, čo sme chceli. Škoda, že tu nemohli byť fanúšikovia, dotlačili by nás ešte do väčšej aktivity a dodali by nám energiu."

Razvan Lucescu
(tréner PAOK)

„Pochopiteľne, radšej by som bral víťazstvo. Avšak remíza 0:0 vonku v Bratislave s kvalitným súperom nám dáva možnosť, aby sme v poslednom zápase skupiny rozhodli naším výkonom a výsledkom s Lincolnom o postupe zo skupiny. Pre Slovan to bude v Kodani ťažké. Čelili sme dobrému súperovi, oba tímy dnes mohli definitívne rozhodnúť o postupe. Pre nás je dobré, že žijeme, a v poslednom kole chceme vyhrať a zároveň dať viac gólov.“