Kontakt
Contact
Press
Partneri
Our Partners
Tehelné pole
New Stadium
Belasé srdce
Fanshop
ŠK SLOVAN BRATISLAVA
oficiálna stránka
ŠK SLOVAN BRATISLAVA
oficiálna stránka
ŠK SLOVAN BRATISLAVA
oficiálna stránka
Toggle navigation
English version
Slovensky
Úvod
Vstupenky
Vstupenky a ceny
Permanentky na novú sezónu 23/24
VIP & SKYBOX
Zľavové karty
Bezhotovostná platba
Mapa hľadiska
Parkovanie a doprava
Klub
História
Úspechy a trofeje
Sieň slávy
Old boys
O klube
Manažment
Kontakt
Press a akreditácie novinárov
Partneri
Partnerská spolupráca
Zverejňovanie zmlúv
Štadión Tehelné pole
Mládežnícka akadémia
Organizačný poriadok
A-tím
Súpiska
Realizačný tím
Hráčske štatistiky
Zápasy
Zápasy a výsledky
Tabuľka
Správy
Akadémia
Multimédiá
Slovan TV
Fotogalérie
Logo klubu na stiahnutie
Mobilná aplikácia ŠK Slovan
Zápasové bulletiny
Fans
Newsletter
Klubová hymna ŠK Slovan Bratislava
Facebook
Twitter
Youtube
Instagram
Belasé srdce
Fanshop
VSTÚPIŤ
SLOVAN TV
Úvod
Zápasy
Sezóna 2021/22
Európska konferenčná liga UEFA
Skupina F: ŠK Slovan Bratislava - FC Kodaň
Prehľad
Zostavy
a rozostavenie
Sumár
Zápasový report
Hlasy trénerov
Články
Hviezdy zápasu
Fotogaléria
Videozostrih
Konferenčná liga
|
2021 / 22
|
Skupina F
|
16. september 2021 o 18:45
|
Tehelné Pole
|
9833 divákov
1 : 3
( 1 : 2 )
ŠK Slovan Bratislava
21. Henty
FC Kodaň
18. a 68. Wind (druhý z 11 m), 42. Stage
ŠK Slovan Bratislava
21. Henty
1 : 3
( 1 : 2 )
FC Kodaň
18. a 68. Wind (druhý z 11 m), 42. Stage
Zostavy a rozostavenie
Základná zostava
1
Adrián Chovan
1
Kamil Grabara
25
Lukáš Pauschek
2
Kevin Diks
4
Guram Kashia
5
David Khocholava
29
Vasil Bozhikov
20
Nicolai Boilesen
11
Jaromír Zmrhal
34
Victor Kristiansen
77
Aleksandar Čavrič
6
Jens Stage
3
Uche Agbo
10
Carlos Zeca
20
Jaba Kankava
12
Lukas Lerager
19
André Green
16
Pep Biel
33
Samuel Mráz
23
Jonas Wind
9
Ezekiel Henty
24
William Bøving
Lavička
30
Michal Šulla
21
Karl–Johan Johnsson
31
Martin Trnovský
31
Johan Guadagno
5
Richard Križan
3
Pierre Bengtsson
6
Joeri De Kamps
4
Ruben Gabrielsen
10
Rabiu Ibrahim
8
Ísak Bergmann Johannesson
13
Dejan Dražič
9
Kamil Wilczek
18
David Hrnčár
18
Andri Fannar Baldursson
26
Filip Lichý
22
Peter Ankersen
27
Matúš Vojtko
26
Marios Oikonomou
28
Adler Da Silva
27
Valdemar Lund
28
Rasmus Højlund
30
Hákon Arnar Haraldsson
3
Uche
Agbo
29
Vasil
Božikov
1
Adrián
Chovan
19
André
Green
9
Ezekiel
Henty
20
Jaba
Kankava
4
Guram
Kašia
33
Samuel
Mráz
25
Lukáš
Pauschek
11
Jaromír
Zmrhal
77
Aleksandar
Čavrič
Neprehliadnite
27.03.2024
Niké liga
Aktualizovaný program na najbližšie obdobie
Poznáme program belasých až do siedmeho nadstavbového kola.
25.03.2024
Tehelné pole
Staropramen na Tehelnom poli aj ďalšie tri roky + SÚŤAŽ
Na Tehelnom poli si budete môcť aj naďalej vychutnať pivo Staropramen.
19.03.2024
Mládež
Belasé nádeje si užili potlesk na Tehelnom poli
Premiérové ocenenia pre najlepších hráčov a hráčky mesiaca na Akadémii.
Generálny partner
General partner
Hlavný partner
Main partner
Zlatí partneri
Gold partners
Všetci partneri
All the Partners
‹
›
×