Úvod Zápasy Sezóna 2021/22 Fortuna liga 18 .kolo: ŠK Slovan Bratislava - FK DAC 1904 Dunajská Streda
Fortuna liga | 2021 / 22 | 18 .kolo | 12. december 2021 o 17:00 |
0 : 0
( 0 : 0 )
ŠK Slovan Bratislava
FK DAC 1904 Dunajská Streda

Hlasy trénerov

Vladimír Weiss st.
(tréner Slovana)

„Vedeli sme, že nás čaká súper s dobrou organizáciou hry, čo aj potvrdil. Dunajská Streda si prišla po bod, ten aj získala, s takou totálnou defenzívou. V prvom polčase mala jednu šancu po našej chybe, keď Adrián Chovan chytil čistý gól. My sme mali v druhom dejstve rovnakú šancu Ezekielom Hentym, neskórovali sme. Dá sa povedať, že naším najväčším nepriateľom je náš terén. Keď totiž chcete hrať rýchlo, čo my chceme, rýchlo a smerom hore, tak na tom ihrisku sa momentálne nedá hrať rýchly futbal a brzdí to hru. Máme najkrajší štadión, ale najhorší trávnik. Za to samozrejme nikto nemôže, niekde sa stala chyba. Bod je asi spravodlivý z pohľadu, že Dunajská Streda dobre bránila, a my sme sa nepresadili v útoku väčšou individuálnou kvalitou. Preto je remíza zrejme spravodlivá."

Joao Janeiro
(tréner Dunajskej Stredy)

„Odohrali sme náročný, bojovný zápas. Prvý polčas bol vyrovnaný, Slovan mal o niečo častejšie loptu na kopačkách. Po prestávke sme sa snažili, chceli sme sa tlačiť dopredu, a odísť odtiaľto spokojní. Keď staviate dom, začínate od základov, nie od strechy. Základom je brankár, potom nasleduje obranná formácia, stred a útok. V tomto období sa snažíme získať čo najviac bodov a snažíme sa myslieť veľmi prakticky. Máme za sebou štvrtý zápas bez inkasovaného gólu, no prvý bez streleného.“

Neprehliadnite

Zapojením do dražby podporíte dobrú vec.
Zabezpečená obrana je veľakrát to, čo rozhoduje o úspechu alebo neúspechu v dôležitých zápasoch.
Zažite aj v novej sezóne neopakovateľné chvíle a zážitky na našom Tehelnom poli s novou permanentkou na sezónu 2023/2024. Predaj permanentiek spúšťame v pondelok 12. júna.

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.