Úvod Zápasy Sezóna 2021/22 Liga majstrov 1. kolo kvalifikácie: ŠK Slovan Bratislava - Shamrock Rovers F.C.
Liga majstrov | 2021 / 22 | 1. kolo kvalifikácie | 7. júl 2021 o 18:30 | Tehelné pole | 500 (maximálna povolená kapacita) divákov
2 : 0
( 1 : 0 )
28. a 47. Ratao
Shamrock Rovers F.C.

Vladimír Weiss st.
tréner Slovana

„Cieľ ešte splnený nie je. Máme v rukách výsledok 2:0, no zápas nebol jednoduchý. Veľmi sme chceli, čo nám zväzovalo nohy, najmä v prvom polčase nebol celkový herný prejav dobrý, našťastie sme dali gól. Cez prestávku som hráčom hovoril, že sa musíme upokojiť, zrýchliť hru, byť viac pri sebe a vpredu bližšie k Hentymu. Či už Čavro alebo Rafa boli veľmi ďaleko od seba, do 5-člennej obrany sa ťažko presadzovalo. Našli sme dve medzery, dali sme dva dôležité góly, ale ešte nie je rozhodnuté. V Írsku to bude určite ťažké, ale také, ako si to sami spravíme, a ako sa pripravíme. S prístupom som spokojný, nie je čo vyčítať, ale mali sme vyhrať 3:0 či 4:0, bolo by to lepšie. Pred zápasom by som však výsledok 2:0 možno aj bral, takže ideme ďalej. Škoda Vladovej penalty, škoda jeho šance. Veľmi sme chceli, povinnosť postúpiť nám trochu zväzovala nohy, no chcelo to o gól navyše. V odvete musíme byť pozorní, nebezpeční, myslím si, že tam budeme musieť skórovať, aby sme boli pokojní. Ľahké to tam nebude."

Stephen Bradley
tréner Shamrocku

„Vedeli sme, že Slovan má veľmi dobré mužsto s viacerými reprezentantmi. Samotný zápas to len potvrdil. V našom podaní mi chýbala väčšia kvalita v útočnej tretine ihriska, neboli sme natoľko nebezpeční. Zákrok nášho brankára pri penalte nás drží v hre, výsledok 0:2 je do odvety určite lepší než 0:3."