Úvod Zápasy Sezóna 2020/21 Slovnaft Cup Semifinále: MFK Dukla Banská Bystrica - ŠK Slovan Bratislava
Slovnaft Cup | 2020 / 21 | Semifinále | 5. máj 2021 o 15:30 | Zvolen
1 : 3
( 1 : 2 )
MFK Dukla Banská Bystrica
20. Abena (vl.)
ŠK Slovan Bratislava
9. Henty, 25. Ožbolt, 89. Lovat

Hlasy trénerov

Darko Milanič
(tréner Slovana)

„Som spokojný so skutočnosťou, že sme vo finále. Postup bol dnes najdôležitejší, som rád, že sme splnili tento cieľ. Snažili sme sa dobre manažovať zápas a pošetriť nejaké sily aj na ďalšie duely. Podarilo sa nám to vďaka úvodu stretnutia. Banská Bystrica mala šancu, ktorú nevyužila, my sme sa hneď ujali vedenia, čím sme si ďalší priebeh výrazne uľahčili. Mohli sme zrealizovať striedania, pošetrili sme napríklad Erika Daniela či Vladimíra Weissa. Aj ušetrenie síl viacerých našich hráčov bolo dnes veľmi dôležité.

Stanislav Varga
(tréner Banskej Bystrice)

„Slovan vyhral zaslúžene, bol lepší, gratulujem mu k postupu do finále. Zápas sa lámal v úvode, nepremenili sme vyloženú príležitosť, Slovan vzápätí skóroval. Dokázali sme vyrovnať, no súper opäť reagoval, vtedy už bolo prakticky rozhodnuté. Pohárové duely s Dunajskou Stredou i Slovanom nám dali veľa, získali sme veľa skúseností, beriem to pozitívne.“

Neprehliadnite

Naše dievčatá zo ženského tímu belasých sa zúčastnili najväčšej športovej charitatívnej futbalovej exhibície Legendy Slovenska vs. Osobnosti Integrácie.
Futbalisti David Hrnčár a Martin Trnovský sa zúčastnili na podujatí Deň Tehelného poľa.
Základné školy, ktoré navštívili posledné domáce zápasy Slovana Bratislava v minulej sezóne súťažili o zaujímavé ceny v podobe vstupeniek na predstavenie do Slovenského národného divadla, vecné ceny od ŠK Slovan, či prehliadku štadióna Tehelné pole.

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.