Úvod Zápasy Sezóna 2020/21 Slovnaft Cup 5 .kolo: ŠK Slovan Bratislava - MFK Tatran L. Mikuláš
Slovnaft Cup | 2020 / 21 | 5 .kolo | 7. apríl 2021 o 16:00 | Senec
1 : 0
( 0 : 0 )
ŠK Slovan Bratislava
69. Ožbolt
MFK Tatran L. Mikuláš

Hlasy trénerov

Darko Milanič
tréner Slovana

„Bol to typický pohárový zápas. Škoda, že sme v prvom polčase nepremenili naše šance. Vytvorili sme si veľa dobrých situácií v útočnej tretine ihriska, dlho sme však nevedeli nájsť cestu ku gólu, niekedy chýbala správna finálna prihrávka. Ak nepremeníte šance, tak v pohárovom zápase prichádza aj nervozita a emócie. Vedeli sme, že Liptovský Mikuláš bude klásť odpor, majú dobré mužstvo, a vzdorovali veľmi dobre. Vyhrali sme zaslúžene, mali sme viac príležitostí.

Marek Petruš
tréner Liptovského Mikuláša

„My sme sa v tomto zápase chceli baviť futbalom a byť pre Slovan nepríjemným súperom. Dovolím si povedať, že sme ním aj boli počas celého priebehu stretnutia. Škoda inkasovaného gólu, mužstvu však musím poďakovať za výkon a predvedenú hru. V druhom polčase sme chceli byť aktívnejší smerom dopredu, čo sa nám aj podarilo. Dovolím si povedať, že sme po prestávke boli nebezpečnejším mužstvom. Mali sme tam niekoľko naozaj dobrých situácií, škoda, že sme neskórovali. Šancí nebolo veľa, no mrzí nás situácia, po ktorej sme trafili žrď.“

Neprehliadnite

Zmena sa týka zápasov s Pohroním a Liptovským Mikulášom.
CK FutbalTour.sk organizuje zájazd pre fanúšikov do Grécka.
ŠK Slovan v prvom zápase Konferenčnej ligy UEFA prehral s FC Kodaň 1:3. V najbližšom zápase Konferenčnej ligy sa predstavíme 30. septembra o 21:00 na štadióne PAOK FC.

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2021 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.