Úvod Zápasy Sezóna 2020/21 Slovnaft Cup 3 .kolo: TJ Spartak Kvašov - ŠK Slovan Bratislava
Slovnaft Cup | 2020 / 21 | 3 .kolo | 7. október 2020 o 15:00 | Nemšová
0 : 6
( 0 : 4 )
TJ Spartak Kvašov
ŠK Slovan Bratislava
6. Bajrič, 10. Ožbolt, 32. Weiss, 34. Henty, 74. a 88. Cmiljanič

Zápasový report

Belasí nastúpili vo výrazne pozmenenej zostave oproti zápasu v Pohroní. Darko Milanič nemal k dispozícii šiestich reprezentantov a hráčov, ktorí chýbali pre zdravotné ťažkosti (Aleksandar Čavrič, Ibrahim Rabiu, Ondřej Petrák, Filip Lichý, Martin Trnovský). Naše mužstvo od úvodu plnilo úlohu favorita. Už v 6. min prešiel center Nona aj za prispenia teču Lovata na zadnú žrď a Bajrič umiestnil loptu do siete – 0:1. O štyri minúty Weiss ideálnou prihrávkou našiel v strede šestnástky Ožbolta, ktorý z prvej nezaváhal – 0:2. Následne sa pripomenul aj Kvašov, po hlavičkách Mutalu a Bičana nemusel Šulla zasahovať. Po polhodine opäť prišli chvíle belasých. Veľká šanca, pri ktorej postupne zakončili Daniel, Lovat a Ožbolt sa ešte gólom neskončila. V 32. min však už pekná narážačka medzi Weissom a Hentym mala gólové vyústenie, Weiss pekne obstrelil brankára – 0:3. O dve minúty Henty prudko vystrelil spoza šestnástky a aj keď sa Barták lopty dotkol, tá skončila v sieti pri ľavej žrdi – 0:4. Prvé dejstvo uzavrela šanca Ožbolta, ktorý zblízka trafil do Bartáka.

Aj druhé dejstvo ponúklo obraz hry s očakávanou prevahou belasých. Dobrú príležitosť na zvýšenie náskoku mal v 58. min Henty, jeho strelu zrazil obranca na roh. Následne nám vyšiel signál z priameho kopu, Nono našiel oblúčikom na zadnej žrdi Weissa, ten vypálil z voleja, Barták však vyrazil. Sériu šancí uzavrel Daniel, ktorý sa presadil na pravej strane, zoči-voči brankárovi však neuspel. Darko Milanič v 70. min zrealizoval trojnásobné striedanie, do hry išli Cmiljanič, Holman a Ratao. Práve striedajúci Cmiljanič už po štyroch minútach pobytu na trávniku peknou krížnou strelou z voleja upravil na 5:0 v náš prospech. Gólový účet ešte v 88. min uzavrel opäť Cmiljanič, ktorý dorazil do siete strelu Daniela - 0:6.TJ Spartak Kvašov – ŠK Slovan Bratislava 0:6 (0:4)

Góly: 6. Bajrič, 10. Ožbolt, 32. Weiss, 34. Henty, 74. a 88. Cmiljanič

Bez kariet

Rozhodovali: Ježík – Košecký, Jánošík

Bez divákov

Kvašov: Barták (80. Suchánek) – Novosad, Kresánek (80. Strapko), Bičan, Vanák – Amrich, Kováč – Pilát, Líška (53. Výbošťok), Ocelík (19. Mutala) - Mička (80. Remšík)

Slovan: Šulla – Medveděv, Abena, Bajrič, Lovat – de Kamps (80. Vernon), Nono (70. Ratao) – Daniel, Weiss (85. García), Henty (70. Cmiljanič) – Ožbolt (70. Holman)

Neprehliadnite

Vladimír Weiss si pohárový duel v dobrom slova zmysle užil.
Na scéne bude pôsobiť e-športový tím ŠK Slovan.
Svoju účasť je potrebné vopred nahlásiť prostredníctvom formulára.

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.