Úvod Zápasy Sezóna 2020/21 Fortuna liga 19 .kolo: MFK Ružomberok - ŠK Slovan Bratislava
Fortuna liga | 2020 / 21 | 19 .kolo | 13. február 2021 o 16:00 |
0 : 0
( 0 : 0 )
MFK Ružomberok
ŠK Slovan Bratislava

Hlasy trénerov

Darko Milanič
tréner Slovana

„Videl som dva rozdielne polčasy. V prvom nám chýbalo viac energie a akoby sme sa podvedome obávali stavu ihriska, o ktorom sme si mysleli, že bude veľmi zlé, no napokon nebolo až také zlé ako sme očakávali. Po prestávke sme predviedli veľa dobrých akcií a mali sme viacero gólových príležitostí. Snažili sme sa niečo vytvoriť, boli sme v priestore pred bránou, no trápili sme sa so zakončením. Je fakt, že na takomto teréne je ľahšie brániť než útočiť, pretože potrebujete posledný dotyk, prihrávku či dribling. Chýbal mi ten jeden gól. Myslím si, že sme dnes stratili dva body.

Ján Haspra
tréner Ružomberka

„Privítali sme najlepšie mužstvo v lige a robili sme všetko pre to, aby podmienky boli pre futbal čo najlepšie. Terén bol taký aký bol, pre oba tímy rovnaký, ani jeden sa naň nemôžeme vyhovárať. Nikto na takom teréne nehrá rád, no hlavné je, že na hracej ploche nebol ľad. V prvom polčase sme sa súperovi vyrovnali po všetkých stránkach. Je pravda, že v druhom polčase mal Slovan v istých pasážach prevahu a vytvoril si aj šance. V konečnom účtovaní musím povedať, že dnes si nezaslúžil nikto vyhrať a ani prehrať. Remíza mi pripadá zaslúžená a s bodom sme veľmi spokojní.

Neprehliadnite

ŠK Slovan v prvom zápase Konferenčnej ligy UEFA prehral s FC Kodaň 1:3. V najbližšom zápase Konferenčnej ligy sa predstavíme 30. septembra o 21:00 na štadióne PAOK FC.
Registrácia škôl a futbalových klubov ukončená.
Samuel Mráz v rozhovore po príchode do Slovana Bratislava.

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2021 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.