Úvod Zápasy Sezóna 2020/21 Fortuna liga 15 .kolo: FK Senica - ŠK Slovan Bratislava
Fortuna liga | 2020 / 21 | 15 .kolo | 29. november 2020 o 15:00 |
0 : 3
( 0 : 3 )
FK Senica
ŠK Slovan Bratislava
41. Strelec, 66. Ratao, 86. Holman

Zápasový report

Belasým zo zdravotných príčin chýbali Vasil Božikov, Jurij Medveděv, Vladimír Weiss či Moha. V chladnom počasí bola od úvodu väčšia iniciatíva na našej strane, Senica sa zameriavala najmä na bránenie v hlbšom bloku. Aj preto sme sa prvej väčšej šance dočkali po uplynutí úvodnej štvrťhodiny. Ratao si naviedol loptu na os ihriska a z 25 metrov krásne vystrelil pod brvno, Fryšták končekmi prstov vytlačil loptu na roh. Ďalšiu príležitosť pripravil Holman pre Strelca, ten si zasekol obrancu a vystrelil, ďalší brániaci hráč Senice však sklzom pomohol svojmu brankárovi. Následne to skúšal z pravej strany Daniel, mieril však nad. Senica pohrozila v 38. min, keď Yenne unikol po krídle a už bol v našej šestnástke. Zo súboja zoči-voči lepšie vyšiel Greif, ktorý vyrazil prudkú strelu Yenneho a podržal belasých. Dorážka Košťála letela nad. V 41. min sme sa dočkali vytúženého gólu. Nono krásnym dlhým pasom vysunul na pravej strane Pauscheka, ktorý sa v šestnástke neulakomil, ale prihral ešte pred odkrytú bránu Strelcovi. David Strelec s prehľadom namieril do siete – 0:1.

Seničania vstúpili do druhého polčasu aktívnejším herným prejavom než v tom prvom. Piroska vyslal nebezpečnú strelu zo šestnástky, ktorá skončila na vonkajšej sieti. Belasí dokázali streliť dôležitý druhý gól. V 66. min striedajúci Lovat pekne vysunul Rataa, ktorý prepasíroval loptu cez vybiehajúceho Fryštáka – 0:2. Vzápätí to mohlo byť rozdielom triedy, no Strelec po rohu z päťky trafil Fryštáka a neujala sa ani následná dorážka Bajriča. V 80. min unikol Daniel po pravom krídle, skúsil to na bližšiu žrď, Fryšták však zasiahol. Senica sa nevzdala, Piroska v 82. min zakončil zvnútra šestnástky, Greif bol pozorný. Belasí ešte v závere pridali tretí gól, keď Holman v 85. min pekným oblúčikom prehodil vybiehajúceho Fryštáka - 0:3.FK Senica – ŠK Slovan Bratislava 0:3 (0:1)

Góly: 41. Strelec, 66. Ratao, 86. Holman

Žlté karty: 26. Piroska, 30. Addo, 73. Asanovič – 39. Vernon, 78. de Kamps

Rozhodovali: Ziemba – Bednár, Tomčík

Bez divákov

Senica: Fryšták – Kopečný, Carrillo, Asanovič, Šimčák – Addo, Gallovič (75. Duda) – Yenne (75. Niarchos), Piroska (83. Mašulovič), Košťál (71. Totka) - Malec

Slovan: Greif – Pauschek (52. Lovat), Abena, Bajrič, Vernon – Nono (72. Rabiu), de Kamps – Daniel (87. Čavrič), Holman (87. Ožbolt), Ratao - Strelec (72. Medved)

Zdroj foto: TASR

Neprehliadnite

ŠK Slovan Bratislava si pripravil pre fanúšikov exkluzívne novinky z kolekcie adidas 2024.
Na čo sa môžeme tešiť vo štvrtok večer?
Unikátne kódy ste obdržali prostredníctvom newslettra.

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.