Úvod Zápasy Sezóna 2020/21 Fortuna liga 7 .kolo: MŠK Žilina - ŠK Slovan Bratislava
Fortuna liga | 2020 / 21 | 7 .kolo | 20. september 2020 o 18:00 | Žilina | 972 divákov
2 : 2
( 2 : 2 )
MŠK Žilina
16. Kurminowski, 30. Bajrič (vl. gól)
ŠK Slovan Bratislava
13. Medveděv, 39. Bajrič

Hlasy trénerov

Darko Milanič
tréner Slovana

„Začali sme veľmi dobre, no nie som spokojný s reakciou mužstva po našom strelenom góle. Musíme byť lepšie pripravení na to, že súper sa vždy snaží okamžite zareagovať. Inkasovali sme, čo znamenalo energiu pre súpera, kým my sme sa v tejto fáze trochu trápili. V druhej časti prvého polčasu sa náš výkon zlepšil a dokázali sme vyrovnať. Pred druhým polčasom a až do konca zápasu bolo všetko otvorené. Bol to náročný, dynamický duel, a áno, aj s chybami. Mrzí ma, že sme neboli pokojnejší v záverečnej fáze zápasu, keď sme súperovi robili problémy, no nedokázali sme sa presadiť. Hráči sa vydali naplno v súboji s mladým, nepríjemným súperom. Ťažko povedať, či je remíza zaslúžená. Pochopiteľne, chceli sme zvíťaziť, no napriek tomu si môžeme z dneška odniesť aj pozitíva.

Pavol Staňo
tréner Žiliny

„Bol to zápas medzi skúsenosťou a mladosťou. Na súpera sme boli veľmi dobre pripravení aj po taktickej stránke. Dovolím si tvrdiť, že sme podali náš takmer stopercentný výkon, hrali sme na hranici svojich možností. Snažili sme sa aj rozohrávať zozadu a držať súpera na dištanc, aj my sme mali svoje zaujímavé situácie. Nebudeme sa hádať o kvalite Slovana, ktorá je zjavná. Zápas sa divákom musel páčiť, videli veľa šancí na oboch stranách. My sme nekalkulovali, išli sme za svojím. Nemáme tri body, no ak takto budeme pracovať, čaká nás pekná budúcnosť.“

Neprehliadnite

Na Majstrovstvách Slovenska v elektronických športoch majú belasí najsilnejšie zastúpenie.
Slovan TV pripravil počas reprezentačnej prestávky profilový rozhovor s Jaromírom Zmrhalom, v ktorom prezradil zaujímavosti zo zákulisia z pôsobenia v Slavii Praha, ale aj mimofutbalové nepríjemnosti v Taliansku.
Najväčšie slovenské derby sa nezadržateľne blíži. Už v nedeľu 17.10. o 17.00 h sa stretnú momentálne tabuľkovo dve najlepšie mužstvá ligy.

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2021 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.