Úvod Zápasy Sezóna 2019/20 Slovnaft Cup Semifinále: FC ViOn Zlaté Moravce - ŠK Slovan Bratislava
Slovnaft Cup | 2019 / 20 | Semifinále | 23. jún 2020 o 18:00 | Zlaté Moravce | 332 divákov
0 : 2
( 0 : 1 )
FC ViOn Zlaté Moravce
45. Medved, 62. Weiss (z 11 m)

Ján Kozák ml.
tréner Slovana

„Tešíme sa z postupu, po ten sme do Zlatých Moraviec prišli. Pomohol nám gól do šatne, i keď skórovať sme už mohli oveľa skôr. Tie však mal aj súper, na môj vkus ich bolo príliš veľa. Možno hráči podvedome vnímali výrazný náskok z prvého duelu, no musíme byť zodpovednejší, toľko príležitostí ako Zlaté Moravce nemali naši súperi v posledných troch-štyroch zápasoch. Celkovo to bol zvláštny zápas, čelili sme premotivovanému súperovi, niektoré zákroky neboli v poriadku. Verím, že žiaden z hráčov nebude mať zdravotné ťažkosti.

Karol Praženica
tréner Zlatých Moraviec

„Myslím si, že sme boli Slovanu vyrovnaným súperom. Škoda prvého polčasu, keď sme mali dve veľké šance. V druhom polčas sme chceli s výsledkom niečo urobiť, no zabrzdil nás druhý inkasovaný gól. Odohrali sme dobrý zápas, no ak chcete byť úspešní so Slovanom, musíte premeniť svoje príležitosti.“