Úvod Zápasy Sezóna 2019/20 Európska liga Play-off : PAOK FC - ŠK Slovan Bratislava

(tréner PAOK-u)

„Nedá sa nič robiť, taký je futbal. Súper mal v prvom polčase jednu šancu, dal z nej pekný gól. Po prestávke sme hrali dobre, mohli sme dať pokojne 5-6 gólov, ale nestalo sa. Vypadli sme, lebo sme dnes dvakrát inkasovali. Celkovo tieto tri góly neboli o zlej defenzívnej činnosti mužstva, skôr o osobnej zodpovednosti a koncentrácii jednotlivcov. V ofenzíve nám chýbalo aj šťastie. V nadstavenom čase sme mohli rozhodnúť, ale lopta trafila brankára do tváre. Dohrávali sme prakticky desiati, mali sme po troch striedaniach zraneného hráča. Všetci sme sklamaní, ale od zajtra budeme pracovať ďalej, viac a tvrdšie. Iná cesta nie je.“