Úvod Zápasy Sezóna 2019/20 Príprava A 2 .kolo: ŠK Slovan Bratislava - 1. FC Slovácko
Príprava | 2019 / 20 | 2 .kolo | 18. jún 2019 o 17:00 | Malacky
1 : 1
( 1 : 1 )
ŠK Slovan Bratislava
42. Ratao
1. FC Slovácko
32. Vasiljev

Hlasy trénerov

Martin Ševela

„Mali sme veľmi dobrý vstup do zápasu, herná prevaha bola na našej strane, z čoho vyplynuli viaceré gólové príležitosti. V koncovke sme neboli dostatočne efektívni a koncentrovaní, zo šancí, ktoré sme mali, sme mali skórovať viac než len raz. Celkovo bol prvý polčas z našej strany na veľmi solídnej úrovni, hráči síce absolvovali včera dve tréningové jednotky, hrali však s chuťou a nasadením. Súpera sme nepúšťali do blízkosti našej brány, žiaľ, po jednom centri sme nepokryli hráča a inkasovali sme. Aj túto situáciu si rozoberieme a ukážeme hráčom, aby sme sa do budúcna vyhli podobným chybám. Po prestávke kvalita hry upadla, hráčov už miestami neposlúchali nohy a lopta podľa predstáv. To je však v aktuálnej fáze prípravy prirodzené, keďže do zápasov vstupujeme z plného tréningu. Dnešok nám opäť niečo ukázal, budeme sa snažiť naďalej zlepšovať po všetkých stránkach, či už v defenzíve alebo aj v zlepšení efektivity v koncovke. Držanie lopty bolo na našej strane, ale futbal sa hrá na góly, čo znamená, že musíme byť lepší pri bránení i v ofenzívnej fáze a zakončení.

Dnes sme nemohli počítať s Aleksandarom Čavričom
Dejanom Dražičom a Samuelom Kozlovským

Neprehliadnite

Naše dievčatá zo ženského tímu belasých sa zúčastnili najväčšej športovej charitatívnej futbalovej exhibície Legendy Slovenska vs. Osobnosti Integrácie.
Futbalisti David Hrnčár a Martin Trnovský sa zúčastnili na podujatí Deň Tehelného poľa.
Základné školy, ktoré navštívili posledné domáce zápasy Slovana Bratislava v minulej sezóne súťažili o zaujímavé ceny v podobe vstupeniek na predstavenie do Slovenského národného divadla, vecné ceny od ŠK Slovan, či prehliadku štadióna Tehelné pole.

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.