Úvod Zápasy Sezóna 2019/20 Príprava A 4 .kolo: ŠK Slovan Bratislava - FC Bohemians 1905

Martin Ševela

„Som spokojný s víťazstvom, ale hnevá ma gól, ktorý sme na konci inkasovali. Hráčom som hovoril, aby k dnešnému duelu pristúpili ako k európskemu zápasu, v ktorom je dôležitý každý gól. Ak by sme v Európe za stavu 3:0 išli do odvety, je to výborné, výsledok 3:1 je však už v pohárovej matematike výrazne odlišný a môže naštrbiť postupové plány. Takéto chyby musíme odstrániť, určite si ich rozoberieme aj prostredníctvom video-analýzy. Potešil ma najmä prvý polčas, do hry sa po pauze vrátili Joeri de Kamps a Marin Ljubičič, zápasový výpadok bol trochu vidno, ale máme dostatok času, aby sa obaja vrátili do požadovanej formy. V ofenzíve sa zase veľmi dobre dopĺňali Rafael Ratao s Dejanom Dražičom, ktorí strelili všetky naše góly. Každý z hráčov dnes dostal šancu, je len na nich, ako sa jej chopia a či si vybojujú viac minút v súťažných dueloch. Pozitívne je, že sme dnes boli dostatočne efektívni. Súper zvolil rozostavenie s piatimi obrancami, nebolo ľahké dostať sa cez defenzívny val, ale dokázali sme si vypracovať šance a úspešne sme ich premieňali.

Dnes dopoludnia absolvovali hráči silový tréning a popoludní odohrali zápas. Vieme