Úvod Zápasy Sezóna 2022/23 Slovnaft Cup 5 .kolo: MFK Dukla Banská Bystrica - ŠK Slovan Bratislava
Slovnaft Cup | 2022 / 23 | 5 .kolo | 7. február 2023 o 16:00 | Štiavničky, Banská Bystrica | 781 divákov
1 : 2
( 1 : 1 )
MFK Dukla Banská Bystrica
43. Hanes
ŠK Slovan Bratislava
21. Malik, 62. Čavrič

Hlasy trénerov

Boris Kitka
asistent trénera ŠK Slovan

„V prvom rade sa tešíme zo splnenia cieľa, s ktorým sme prišli do Banskej Bystrice. Zápas nebol jednoduchý. Z našej strany bol prvý polčas od tej 10. – 15. minúty vcelku v poriadku, škoda lacného gólu tesne pred prestávkou, ktorý sme dostali prakticky z ničoho. Mali sme veľmi dobrý vstup do druhého polčasu. Aj keď sa nám podarilo dať druhý gól, tak v tejto fáze sme mali zápas uzavrieť. Myslím si, že by sme ho potom lepšie dohrali až do konca. Posledné minúty to bolo také napäté, aj keď Banská Bystrica si tam nevypracovala nejakú šancu. My sme naopak nedotiahli zopár brejkov. Sme spokojní s víťazstvom a postupom."

Michal Ščasný
tréner Banskej Bystrice

„Myslím si, že na prvý jarný súťažný duel to bol celkom slušný zápas. Osobne som rád, že sa nikto nezranil. Rovnako ma teší, že sme to dnes odohrali so cťou. Čelili sme výbornému Slovanu s obrovskou kvalitou. Aj mladí chalani, ktorí dnes za nás nastúpili, ukázali, že s nimi môžeme do budúcna rátať.“

Neprehliadnite

V pondelok 22.júla spúšťame predaj na domáci zápas s NK Celje.
ZOSTRIH | FC Struga – ŠK Slovan Bratislava 1:2
K Slovan v odvete 2. kola kvalifikácie Ligy majstrov UEFA zvíťazil v Ohride nad FC Struga 2:1. Belasí nadviazali na domáci triumf 4:2 a postúpili do druhého kvalifikačného kola, v ktorom bude naším súperom slovinský klub NK Celje. Prvý zápas odohráme budúcu stredu v Celje.

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.