Úvod Zápasy Sezóna 2022/23 Slovnaft Cup 2 .kolo: OFK Branč - ŠK Slovan Bratislava
Slovnaft Cup | 2022 / 23 | 2 .kolo | 24. september 2022 o 15:00 | Obec Branč | 1712 divákov
0 : 2
( 0 : 1 )
OFK Branč
45. Mustafič, 53. Šaponjič

Zápasový report

Belasí v Branči nastúpili bez reprezentantov, na lavičke boli pripravení Samuel Habodasz s Gabrielom Hornyákom z našej juniorky. Od úvodu to bolo o dobýjaní obranného valu domácich, v ktorom bol aj náš bývalý hráč Marián Had či niekdajší nitriansky brankár Patrik Hipp. Našu aktivitu sme do gólu pretavili v samom závere prvého polčasu. Po akcii Weissa strieľal Pauschek a Mustafič dorazil loptu do siete - 0:1. Po prestávke sme pridali druhý presný zásah, keď Zmrhal prešiel po ľavej strane a Šaponjič namieril do siete - 0:2. Belasí sa aj naďalej tlačili za gólmi, no skóre sa už nezmenilo.

OFK Branč - ŠK Slovan Bratislava 0:2 (0:1)

Góly: 45. Mustafič, 53. Šaponjič

Žlté karty: 32. Weiss, 83. Šaponjič (obaja Slovan)

Rozhodovali: Marsal - Jánošík, Čajka

Návšteva: 1712 divákov

Branč: Hipp (81. Nagy) - Had, Smeljanskij, Čery, Krkoška, Čertík, Maršala, Lukács (79. Berecz), Kolarovský (55. Földeši), Kurej (81. Lörincz), Goga

Slovan: Chovan - Pauschek (70. Medveděv), Križan, Voet, Zmrhal - Čavrič (65. Ramirez), Kankava (76. Habodasz), Mustafič, Weiss (70. Agbo) - Šaponjič, Medved (65. Lovat)