Všetko najlepšie!

V utorok 3. januára sa dožil jubilea 85 rokov známy novinár a slovanista Jozef Kšiňan.

V utorok 3. januára sa dožil jubilea 85 rokov známy novinár Jozef Kšiňan.

Veľkú časť svojho života spojil so Slovanom. V mladosti za belasých hrával a neskôr vyšlo z jeho pera mnoho krásnych publikácií o našom klube, ale aj článkov o legendách najslávnejšieho slovenského tímu, ktoré uverejňujeme v magazíne Slovan. Spolu s Ivanom Mrázom napísali aj zatiaľ poslednú knihu mapujúcu históriu ŠK Slovan Bratislava, ktorá vyjde v tomto roku.

K okrúhlym narodeninám dnes pánovi Kšiňanovi zagratulovali aj zástupcovia Slovana. Aj touto cestou mu prajeme predovšetkým pevné zdravie a ešte veľa zaujímavých článkov o našom klube.

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com

Neprehliadnite

Sledujte predzápasovú tlačovú konferenciu. Aktuálne predaných už cez 19 000 vstupeniek. Vstupenky.skslovan.com
ŠK Slovan v prvom zápase 3. kola kvalifikácie Ligy majstrov UEFA 2026/27 zvíťazil na pôde Mjällby AIF 2:1. Belasí v závere predviedli parádny obrat, keď najnovšia posila Suleiman Camara vyrovnal na 1:1, a v nadstavenom čase po prihrávke Camaru vsietil Manasse Kianga víťazný gól. Odvetu odohráme v utorok 11. augusta o 20:15 na Tehelnom poli.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Nike

Hlavný partnerMain partner

Grafobal

Zlatí partneriGold partners

Intergroup
Grafobal Group
© 2024 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.