Úvod Správy Reprezentácia Belasí budú mať reprezentačné povinnosti

Belasí budú mať reprezentačné povinnosti

Prehľad belasých reprezentantov.

Počas novembrového asociačného termínu nás na rozdiel od dvoch predchádzajúcich nečaká žiaden zápas, belasí teda budú mať priestor dobiť sily a pripraviť sa na nabitý záver sezóny. Piati hráči z A-tímu a viacerí mládežníci z Akadémie však budú mať v najbližších dňoch reprezentačné povinnosti.

Vasil Božikov je stálicou bulharskej reprezentácii a nechýba v najnovšej nominácii na novembrové zápasy. Bulhari najprv odohrajú prípravný duel na Ukrajine (11. novembra o 18:30), a následne sa v kvalifikačnom zápase predstavia vo Švajčiarsku (15. novembra o 20:45). Náš kapitán bude môcť rozšíriť svoju beztak bohatú zbierku reprezentačných štartov.

Vernon De Marco je po získaní slovenského občianstva tretíkrát po sebe v nominácii slovenskej reprezentácie. Je jediným zástupcom našej ligy v slovenskom elitnom výbere. Medzi náhradníkmi sú aj ďalší naši hráči Vladimír Weiss ml. a Samuel Mráz. Slovensko odohrá kvalifikačné súboje so Slovinskom (11. novembra o 20:45) a na Malte (14. novembra o 15:00).

Jaba Kankava a Guram Kašia patria k oporám gruzínskeho národného tímu, a pochopiteľne, ani jeden z nich nechýba v nominácii trénera Willyho Sagnola. Gruzíncov čaká zaujímavý kvalifikačný duel so Švédskom (11. novembra o 18:00) a prípravný zápas s Uzbekistanom (15. novembra o 15:00).

Filip Lichý a Matúš Vojtko dostali šancu v poslednom ligovom meraní síl s Ružomberkom, a ďalšie minúty na ihrisku môžu získať aj počas asociačného termínu. Obaja sú nominovaní do slovenskej reprezentácie do 21 rokov, ktorá odohrá dva dôležité kvalifikačné duely v Rusku (12. novembra o 18:00) a v Litve (16. novembra o 17:30). Medzi náhradníkmi je náš brankár Martin Trnovský.

David Džavoronok a Martin Mišovič z nášho staršieho dorastu je nominovaný do slovenskej reprezentácie do 19 rokov, ktorá si v španielskej Marbelle zmeria sily v prípravných dueloch s Českom (11. novembra o 16:00) a Nórskom (13. novembra o 16:00).

Adam Hrdina Tomáš Kachnič  sa nachádzajú v nominácii Slovenska do 18 rokov na prípravný dvojzápas so Slovinskom (10. novembra a 12. novembra).

 

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
Belasí práve prišli do Celje. Takto vidí zajtrajší zápas Robo Mak.
Mladý stredopoliar bude hosťovať v najvyššej českej lige.
Naše mužstvo nabralo smer Celje.

Neprehliadnite

Pozrite si to najdôležitejšie z dnešnej predzápasovej tlačovej konferencie v Slovinsku.
Belasí práve prišli do Celje. Takto vidí zajtrajší zápas Robo Mak.
Po roku a pol je "Musta" späť v belasom a na interview si trúfol hneď po slovensky :)

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.